pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kursy walut, inne rynki i instrumenty finansowe » E-kantor czy to bezpieczne ?

E-kantor czy to bezpieczne ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
stufflikethat





Dołączył: 13 Paź 2014
Posty: 4

Post2014-10-14, 15:10    E-kantor czy to bezpieczne ? Odpowiedz z cytatem
Przyznam że jestem, kompletnym laikiem jeśli chodzi o internetowe kantory a muszę wymienić dość sporą sumę pieniędzy i obawiam się czy to aby na pewno bezpieczne. Korzystał ktoś ?
Reklamy
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2014-10-23, 12:00    E-kantor czy to bezpieczne ? Odpowiedz z cytatem
Korzystaj z duzych i sprawdzonych firmy i nie masz sie o co martwic.
Ziomek8899





Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 117

Post2014-10-27, 08:56    E-kantor czy to bezpieczne ? Odpowiedz z cytatem
Tak e-kantory sa bezpieczne.
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2014-10-31, 14:15    E-kantor czy to bezpieczne ? Odpowiedz z cytatem
Ziomek8899 napisał:
Tak e-kantory sa bezpieczne.


Nic nie jest bezpieczne, bo w kazdej chwili moze sie zwinac. Tak jak Amber Gold.
Kwiatuszek141





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 117

Post2014-11-17, 13:13    E-kantor czy to bezpieczne ? Odpowiedz z cytatem
LuckyGuy napisał:
Ziomek8899 napisał:
Tak e-kantory sa bezpieczne.


Nic nie jest bezpieczne, bo w kazdej chwili moze sie zwinac. Tak jak Amber Gold.


Amber Gold to troche inna historia, bo mial odgórne pozwolenie na taka " lewa" dzialanosc
snajper00





Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 110

Post2014-12-08, 10:36    E-kantor czy to bezpieczne ? Odpowiedz z cytatem
Michal30 napisał:
Korzystaj z duzych i sprawdzonych firmy i nie masz sie o co martwic.


Dokładnie.
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2015-05-21, 10:53    E-kantor czy to bezpieczne ? Odpowiedz z cytatem
korzystam przy kazżdej potrzebie z Lidera https://liderwalut.pl/ jeszcze mnie nie zawiódł więc pewnie zostanę z nim na dłużej Smile
dobor





Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 5

Post2015-06-16, 19:26    E-kantor czy to bezpieczne ? Odpowiedz z cytatem
Elektronicznych kantorów jest sporo na rynku. W przypadku tych największych nie ma żadnego ryzyka, gdyż te firmy były wielokrotnie sprawdzone przez klientów, natomiast jeżeli nie znamy jakiejś firmy to lepiej sprawdzić o niej informacje w internecie i wyszukać dane rejestrowe.
Bomba





Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-17, 15:42    E-kantor czy to bezpieczne ? Odpowiedz z cytatem
Warto poszukać opinii o danym e-kantorze w sieci. Większość cieszy się dobrymi opiniami. Ale przezorny zawsze ubezpieczony. Ja osobiście nie miałem okazji z takich kantorów korzystać, ale wiele osób je poleca, częściej bardziej niż stacjonarne kantory.
boyba





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-09, 16:08    E-kantor czy to bezpieczne ? Odpowiedz z cytatem
Ja poszukałem kilku opinii w sieci na ten temat i uważam, że to jest dosyć takie bezpieczne. Jakby ktoś chciał się jeszcze bardziej z tym zapoznać to przede wszystkim zachęcam do czytania artykułów chociażby na stronie tego forum. Kilku tu tematów ciekawych jest.
oteurus





Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 1

Post2016-01-12, 11:32    E-kantor czy to bezpieczne ? Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie to nie ma żadnego ryzyka i jest to bardzo bezpieczne. Regularnie wymieniam waluty tu http://topkantor.pl i nigdy nie było żadnych problemów.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-02-01, 08:45    E-kantor czy to bezpieczne ? Odpowiedz z cytatem
Pewnie, że korzystał. Mój mąż pracuje za granicą i wyjechał tam, żeby zarobić pieniądze na wkład własny kredytu na dom. W Polsce musielibyśmy oszczędzać przez dobrych kilka lat, żeby uzbierać pieniądze na wkład własny, a za granicą mąż zarobi je w maksymalnie rok czasu. Wymieniamy walutę przez Internet w Rkantor, ale odbieramy ją osobiście, bo nie chcemy trzymać tych pieniędzy na koncie. Jeśli preferujecie odbiór osobisty, to podrzucam Wam link do strony, w którym znajdziecie adresy oddziałów Rkantor w Opolu https://www.rkantor.com/oddzialy-kantoru/lodzkie/lodz/
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-02-01, 08:45    E-kantor czy to bezpieczne ? Odpowiedz z cytatem
Pewnie, że korzystał. Mój mąż pracuje za granicą i wyjechał tam, żeby zarobić pieniądze na wkład własny kredytu na dom. W Polsce musielibyśmy oszczędzać przez dobrych kilka lat, żeby uzbierać pieniądze na wkład własny, a za granicą mąż zarobi je w maksymalnie rok czasu. Wymieniamy walutę przez Internet w Rkantor, ale odbieramy ją osobiście, bo nie chcemy trzymać tych pieniędzy na koncie. Jeśli preferujecie odbiór osobisty, to podrzucam Wam link do strony, w którym znajdziecie adresy oddziałów Rkantor w Opolu https://www.rkantor.com/oddzialy-kantoru/lodzkie/lodz/
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2017-12-15, 12:27    E-kantor czy to bezpieczne ? Odpowiedz z cytatem
A dlaczego miałoby to być niebezpieczne? W końcu działa to podobnie jak konta internetowe. Kantory online tez muszę spełniać pewne wymogi, co do bezpieczeństwa, więc jak najbardziej jest to bezpieczne. na przykład kantor https://kantoronline.pl/ może szczycić się Złotym Certyfikatem Rzetelności, więc to o czymś świadczy.
Strona główna forum » Kursy walut, inne rynki i instrumenty finansowe » E-kantor czy to bezpieczne ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm