pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Gadżety reklamowe - opinie

Gadżety reklamowe - opinie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2013-01-21, 14:06    Gadżety reklamowe - opinie Odpowiedz z cytatem
Co sadzicie o gadżetach reklamowych takich jak długopisy, pendrive-wy, smycze, kubki z logo firmy ? Czy ma to jeszcze sens i można dzięki nim zwiększyć rozpoznawalność firmy ? Zapraszam do dyskusji.
Reklamy
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2013-01-28, 10:27    Gadżety reklamowe - opinie Odpowiedz z cytatem
Kazdy potrzebuje długopsiu, kazdy pije codziennie z kubka, wiec wydaje mi sie ze takie gadzety sa bardzo dobrym pomyslem, zeby pozyskac albo zatrzymac obecnych klientow.
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2013-01-31, 12:22    Gadżety reklamowe - opinie Odpowiedz z cytatem
Robert napisał:
Co sadzicie o gadżetach reklamowych takich jak długopisy, pendrive-wy, smycze, kubki z logo firmy ? Czy ma to jeszcze sens i można dzięki nim zwiększyć rozpoznawalność firmy ? Zapraszam do dyskusji.


Kilka lat temu większość większych firm bawilo sie w gadzety reklamowe, ostatnio coraz zadziej spotykam sie z taka forma reklamy ... nie wiem, czy to przez nieopłacalność, czy moze firmy juz nie stac na taki bonus. Według mnie jak masz $$ to warto zainwestować, nawet maly prezent zostanie zapamiętany i klienci chętniej do Ciebie wroca.
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2013-02-06, 10:43    Gadżety reklamowe - opinie Odpowiedz z cytatem
Byku napisał:
Robert napisał:
Co sadzicie o gadżetach reklamowych takich jak długopisy, pendrive-wy, smycze, kubki z logo firmy ? Czy ma to jeszcze sens i można dzięki nim zwiększyć rozpoznawalność firmy ? Zapraszam do dyskusji.


Kilka lat temu większość większych firm bawilo sie w gadzety reklamowe, ostatnio coraz zadziej spotykam sie z taka forma reklamy ... nie wiem, czy to przez nieopłacalność, czy moze firmy juz nie stac na taki bonus. Według mnie jak masz $$ to warto zainwestować, nawet maly prezent zostanie zapamiętany i klienci chętniej do Ciebie wroca.


Kilka lat temu firmy mialy pieniadze na takie zabawy w reklame, obecnie wiekszosc firm z sektora MSP nie ma na to srodkow. ( mowie tu o sytuacji w moim woj. )
Ava Gardner





Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 4

Post2013-02-13, 23:09    Gadżety reklamowe - opinie Odpowiedz z cytatem
Dla mnie jest to stwarzanie wokół firmy/ marki pozytywnego wizerunku...każdy lubi darmowe prezenty...a wiadomo ze lepiej kupować u firmy z którą mamy pozytywne skojarzenia.
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2013-02-16, 10:19    Gadżety reklamowe - opinie Odpowiedz z cytatem
Na razie z opinii wychodzi ze warto inwestowac w male prezenty, gadżety, żeby zdobyc ( zatrzymac ) klientow. Jak ktos ma inne zdanie zapraszamy Smile
karolove





Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 44

Post2013-03-05, 13:15    Gadżety reklamowe - opinie Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że się sprawdzają. Jednak jak każda dziedzina życia, tak i gadżety również przeszły swoista metamorfozę. Teraz dobrze jest jak takie gadżety są konkretnie spersonalizowane pod grupę docelową. Warto jest poznać swojego klienta, jego preferencje itp.
snajper00





Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 110

Post2013-03-08, 13:35    Gadżety reklamowe - opinie Odpowiedz z cytatem
Pewnie ze warto, tylko patrząc na to ile firm ogłasza upadłość nie wiem kogo stac na takie zabawy.
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2013-04-15, 10:38    Gadżety reklamowe - opinie Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem rozdawanie smyczy, długopisów, notesikow to strata czasu, bo ludzie obecnie nie zwracaja na takie rzeczy uwagi.
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2013-06-10, 11:23    Gadżety reklamowe - opinie Odpowiedz z cytatem
Bogacz0 napisał:
Moim zdaniem rozdawanie smyczy, długopisów, notesikow to strata czasu, bo ludzie obecnie nie zwracaja na takie rzeczy uwagi.


Niekoniecznie, jak rzecz jest praktyczna albo ciekawie zrobiona, to zwracają.
dariusz34





Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 34

Post2013-08-28, 07:10    Gadżety reklamowe - opinie Odpowiedz z cytatem
też uważam, że to to dobry pomysł. Każdy lubi dostawać rzeczy za darmo, w szczególności jak są praktyczne.
znaczekpocztowy





Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 6

Post2013-10-16, 13:57    Gadżety reklamowe - opinie Odpowiedz z cytatem
Mi się wydaje że warto, każdy klient lubi dostawać prezenty, bo się czuje doceniony. A poza tym to świetna reklama, bo jeśli dana osoba będzie nosić przy sobie gadżet i używać go to inne osoby to zobaczą i zainteresują się firmą, która będzie widniała na tych produktach.
wojtek20





Dołączył: 11 Gru 2013
Posty: 1

Post2013-12-11, 23:46    Gadżety reklamowe - opinie Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, moim zdaniem warto, ale trzeba zadbać jakoś o to, by one wyglądały dobrze.
marje





Dołączył: 21 Gru 2013
Posty: 8

Post2013-12-21, 23:10    Gadżety reklamowe - opinie Odpowiedz z cytatem
Nie tylko, żeby dobrze wyglądały, ale też żeby były dopasowane do grupy docelowej.
enim





Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 6

Post2014-07-26, 13:39    Gadżety reklamowe - opinie Odpowiedz z cytatem
Myślę, że chyba każdy lubi praktyczne gadżety , które się przydają w życiu codziennym. Reklama na kubkach , czy też długopisy reklamowe to bardzo dobry pomysł na reklamę firmy.
Strona główna forum » Marketing, reklama » Gadżety reklamowe - opinie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm