pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Ile kosztuje porada prawna ?

Ile kosztuje porada prawna ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-03-02, 13:55    Ile kosztuje porada prawna ? Odpowiedz z cytatem
Wszystko uzależnione od cennika adwokata.
Reklamy
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2015-03-31, 11:05    Ile kosztuje porada prawna ? Odpowiedz z cytatem
Porady prawne tak jak napisali moi przedmówcy róznia się od wielu czynników, jak i od wielkości przedsiębiorstwa. Ja korzystam z kancelarii WIOL do rozliczeń kadrowo-księgowych. Ponadto mam swoje konto na ich platformie, gdzie mam wzory pism urzędowych jak i wszystkie paragrafy.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-04-01, 14:03    Ile kosztuje porada prawna ? Odpowiedz z cytatem
Podobno na niektórych portalach można uzyskać darmowe, ale nie wiem, jaki jest czas oczekiwania.
njuimidz





Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 8

Post2015-04-09, 13:30    Ile kosztuje porada prawna ? Odpowiedz z cytatem
No tak można uzyskać darmowe : ) w sumie ja to się raz zapytałem na jakiejś stronie chyba sprawa u mnie dotyczyła takiej jakiejś działki rolnej i wtedy po prostu no wiecie otrzymałam odpowiedź która akurat była no wiecie taka bardzo dobra : ) wszystko za friko tylko teraz pluję sobie w twarz, że po prostu nie zapisałem tej strony. : (


Chcesz się dowiedzieć więcej na temat turystyki i podróży? Wejdź na tego bloga http://jakpieknajestpolska.blog.pl/ i znajdź dużo cennych porad!

Ostatnio zmieniony przez njuimidz dnia 2015-06-02, 20:46, w całości zmieniany 1 raz
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-05-01, 11:11    Ile kosztuje porada prawna ? Odpowiedz z cytatem
To poszukaj, to się może przydać.
janastazy





Dołączył: 25 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-05-05, 13:55    Ile kosztuje porada prawna ? Odpowiedz z cytatem
Tak mi by się przydałaby bo ja bym nie chciał bulić za jakąś poradę prawną, krótką co bym ją otrzymał od kogoś w kilku zdaniach a zapłacił powyżej 100zł..Jest to dla mnie niedorzeczne..W gazecie lokalnej u mnie kiedyś widziałem, że tak jakoś w pewną sobotę były porady prawne w pełni za darmo w okolicach rynku ale takie coś to się mało kiedy zdarza by coś było za darmo i nieodpłatnie.


Myślisz, że masz w domu mnóstwo niepotrzebnych mebli? Dowiedz się jak je odnowić na http://aleksanderzawadzki.blox.pl/2015/03/Jak-odnowic-meble.html. Niczego nie wyrzucaj.

Ostatnio zmieniony przez janastazy dnia 2015-07-01, 20:04, w całości zmieniany 1 raz
lilak





Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-05-07, 21:48    Ile kosztuje porada prawna ? Odpowiedz z cytatem
Takie porady prawne to najczęściej kwota 100-250 zł w zależności od sprawy, kancelarii itp. Trzeba poszukać w necie, ale chyba najtańsze widziałem za 50zł.
Daletykua





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-20, 17:58    Ile kosztuje porada prawna ? Odpowiedz z cytatem
porady prawne, to rozrzut od 50 do 250 złotych, tu wszystko zależy od tego u kogo ta porada, o co chce się zapytać itd. jak się dobrze poszuka, to można znaleźć bezpłatne porady prawne świadczone przez prawników w ramach tzw. pro publico bono w biurach porad obywatelskich, są czasem takie biura w większych miastach, porada faktycznie jest bezpłatna, udziela jej prawnik albo przeszkolony doradca
foremka86





Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 4

Post2015-05-27, 08:40    Ile kosztuje porada prawna ? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od rodzaju sprawy której dotyczy porada i oczywiście od renomy prawnika na rynku. Ja ostatnio w mieście wojewódzkim Katowice za poradę prawna zapłaciłam 150 zł.
agaa2015





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-28, 09:23    Ile kosztuje porada prawna ? Odpowiedz z cytatem
Ja natomiast ostatnio w bardzo trudnej sprawie zapłaciłam 200 zł, tyle że była to skomplikowana sprawo o alimenty. Adwokat tez ponoć najlepszy w tej dziedzinie, mam nadzieję że było warto aż tyle zapłacić.
agaa2015





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-28, 09:23    Ile kosztuje porada prawna ? Odpowiedz z cytatem
Ja natomiast ostatnio w bardzo trudnej sprawie zapłaciłam 200 zł, tyle że była to skomplikowana sprawo o alimenty. Adwokat tez ponoć najlepszy w tej dziedzinie, mam nadzieję że było warto aż tyle zapłacić.
kamyczek





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-28, 13:40    Ile kosztuje porada prawna ? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem ile bo jeszcze nie korzystałem niestety z prawników. Nie stać mnie było na nich. Uważam, że takie kwoty się ustala bardziej indywidualnie i bardziej tak pod każdego odbiorcę. Nie ma takiej jednej ustalonej stawki. Nawet jakby była to i tak by nikt jej nie ujawnił.
Malaga





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 18:42    Ile kosztuje porada prawna ? Odpowiedz z cytatem
Są czasami organizowane bezpłatne porady prawne jakoś tak raz na pewno na pół roku w każdej gminie. Jeśli kogoś nie stać na zapłatę za prawnika to oczywiście może skorzystać z bezpłatnego prawnika. Wyniesie mu to taniej i nie będzie musiał pożyczać od rodziny żadnej kasy.
joaanna





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-30, 21:52    Ile kosztuje porada prawna ? Odpowiedz z cytatem
Za tę samą poradę jedna kancelaria zażyczyła sobie 50 zł a druga 80 zł więc jak widać cennik porady jest jak to się mówi elastyczny... jeśli porada wiąże się z przygotowaniem pisma to na pewno zapłacimy więcej. Niektórzy radcy lub adwokaci pytani o cenę porady informują, że zależy ona od charakteru sprawy Wink
Buda





Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-06, 22:34    Ile kosztuje porada prawna ? Odpowiedz z cytatem
Cena jest uzależniona od porady. Im trudniejsza jest sprawa i ma więcej komplikacji to kwota takiej rady może być wyższa. Nie każdego na to stać. Z tego powodu raz na pół roku miasto umożliwia skorzystania z porady w urzędzie miasta albo gdzieś na rynku.
Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Ile kosztuje porada prawna ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm