pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » E-biznes » Ile mozna zarobic na e-booku ?

Ile mozna zarobic na e-booku ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2011-11-08, 22:53    Ile mozna zarobic na e-booku ? Odpowiedz z cytatem
witam,

moze ktoś kto napisał własnego ebooka i moglby sie podzielic wiedza? ile można zarobić na ebooku ? jak dlugo trzeba czekac na zyski od wydania ? trudno jest sie przebic na rynku ?
Reklamy
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2011-11-09, 11:36    Ile mozna zarobic na e-booku ? Odpowiedz z cytatem
Siema

Jest kilka sposobów, żeby wydac ebooka najłatwiejszy to udanie sie do wydawnictwa. np Zlote Mysli i oni wszystko za Ciebie zalatwia. Standardowo jak cos jest latwe do zrobienia to nie można na tym dobrze zarobić, zyskownosc w tym przypadku jest bardzo niska w granicach 20%-30% ceny ebooka.

Bardziej opłacalnym sposobem jest promowanie sie samemu w sieci, ale do tego potrzeba jest wiedza. Wydając samemu ebooka Ty decydujesz o cenie, mozesz utworzyc program partnerski sam jestes sobie szefem Smile

Ile mozna zarobic ? hmm nie mam pojecia, bo nigdy nie wydawalem ebooka, ale patrząc na rynek wydaje mi sie ze ciezko jest sie przebic, bo starsznie duzo tego na necie.
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2011-11-09, 12:19    Ile mozna zarobic na e-booku ? Odpowiedz z cytatem
W Polsce niestety malo zarabia sie na wlasnych ebookach. Nie ważne, czy to beda Zlote Mysli, czy inne wydawnictwa. Na ebooku zarobisz od 2 -4tys w ciągu roku przy bardzo dobrym marketingu i reklamie.
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2011-11-15, 19:06    Ile mozna zarobic na e-booku ? Odpowiedz z cytatem
Misiek123 napisał:
W Polsce niestety malo zarabia sie na wlasnych ebookach. Nie ważne, czy to beda Zlote Mysli, czy inne wydawnictwa. Na ebooku zarobisz od 2 -4tys w ciągu roku przy bardzo dobrym marketingu i reklamie.


Przy takim podejsciu wcale sie nie dziwie, ze tak malo zarabiasz. Wedlug mnie da sie zarobic ladna kase na ebookach, tylko trzeba stworzyc cos nowego ( orginalnego ) czego jeszcze nia ma na rynku. Powielajac innych wcale sie nie dziwie, ze zyski sa takie male.
Strona główna forum » E-biznes » Ile mozna zarobic na e-booku ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm