pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Jak rozliczać się z funduszem inwestycyjnym?

Jak rozliczać się z funduszem inwestycyjnym?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
roberto





Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 7

Post2014-09-29, 15:11    Jak rozliczać się z funduszem inwestycyjnym? Odpowiedz z cytatem
Mam pytanie do osób, które mają doświadczenie z funduszami inwestycyjnymi. Która opcja rozliczenia jest korzystniejsza - za samo zarządzanie czy za efekt? Większość ffunduszy pobiera opłatę za zarządzanie, bez względu na osiągnięty wynik. Trafiłem ostatnio na artykuł gdzie jest opisana opcja rozliczania się za osiągnięte efekty. Myślicie, że to bardziej motywuje fundusz do zwiększania zysków klienta? Co lepiej wybrać?
Reklamy
Ziomek8899





Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 117

Post2014-10-27, 09:11    Jak rozliczać się z funduszem inwestycyjnym? Odpowiedz z cytatem
Logicznie myslac lepiesze jest rozliczenie za osiągnięte efekty.
wiktor





Dołączył: 02 Gru 2014
Posty: 4

Post2014-12-02, 19:51    Jak rozliczać się z funduszem inwestycyjnym? Odpowiedz z cytatem
No jasne, że efekt bardziej Ci się opłaca. Jest taki fundusz, gdzie płacisz niewiele za zarządzanie a do tego jest opłata za efekt i z tego co wiem to w tym mm prime wyniki mają dobre. Podejrzewam, ze wynagrodzenie pracowników też jest zależne od tego ile uda im się zarobić dla klientów, więc i motywacja jest wyższa.
Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Jak rozliczać się z funduszem inwestycyjnym?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm