pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Jak szybko sprzedać samochód ?

Jak szybko sprzedać samochód ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-04-01, 14:48    Jak szybko sprzedać samochód ? Odpowiedz z cytatem
Na "obrazku" to on może być nówka, a spawany z trzech innych. Liczy się faktyczny stan techniczny.
Reklamy
asiavburda





Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 1

Post2015-04-02, 09:07    Jak szybko sprzedać samochód ? Odpowiedz z cytatem
najlepiej się ogłosić w internecie, teraz sieć to podstawa interesów, coraz mniej ludzi jeździ na giełdy samochodowe. Co do auta, jeśli jest dobrze utrzymane to nawet za wyższą cenę pójdzie w kilka dni
gurgii





Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-02, 19:54    Jak szybko sprzedać samochód ? Odpowiedz z cytatem
Taa coraz mniej..Może i to jest racja ale dalej są giełdy samochodowe i na nich po prostu się zdarzają przecież różni ludzie ; )jeśli ktoś chce szybko sprzedać samochód to zdecydowanie po prostu powinien no nie wiem chociażby po prostu jakoś tak zamieścić swoje auto na głównych portalach aukcyjnych OLX, allegro..


Miałeś ostatnio wypadek i należą Ci się odszkodowania komunikacyjne , a nie wiesz jak się za to zabrać? Kliknij w odnośnik, a znajdziesz potrzebną pomoc!

Ostatnio zmieniony przez gurgii dnia 2015-05-16, 12:25, w całości zmieniany 2 razy
employeer





Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-03, 21:10    Jak szybko sprzedać samochód ? Odpowiedz z cytatem
No tak dać takie ogłoszenia na tych akurat portalach ogłoszeniowych to jest taka zdecydowanie bardzo mocna konieczność i dla każdego przecież ; ) jeśli chodzi o mnie to sprawa się przedstawia w taki sposób iż po prostu no wiecie ja bardzo lubię sprzedawać samochody tak by poszukać u sąsiada i zapytać ..



Jeśli potrzebne są szkolenia budowlane dla pracowników, to zapraszamy na naszą stronę! Kliknij w odnośnik i zobacz szeroką ofertę po bardzo atrakcyjnych cenach!

Ostatnio zmieniony przez employeer dnia 2015-05-16, 12:36, w całości zmieniany 1 raz
Heheszki





Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 7

Post2015-04-08, 15:47    Jak szybko sprzedać samochód ? Odpowiedz z cytatem
U sąsiada ale gorzej jak się go nie ma bo się mieszka w jakiejś wiosce i dwa domy na krzyż hheheszki ; DD Trzeba po pierwsze wymyć samochód a później po prostu jakoś się tak bardzo mocno zastanowić nad tym, żeby pojechać nawet do specjalnych salonów gdzie będą w sposób odpowiedni po prostu myli silnik.


Interesują Cię tapety ścienne rasch ? Wejdź na naszą stronę i przejrzyj całą masę wspaniałych ofert! Z pewnością znajdziesz to, czego szukasz!
Emilka48





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-23, 20:38    Jak szybko sprzedać samochód ? Odpowiedz z cytatem
Proponuje więcej zdj lepszych z dobry światłem, np boki, przód , tył na wprost, więcej zdj z wnętrza, silnik, bagażnik itd, dodatkowe opony, skrzynia, kierownica(krzywo), rzut na kontrolki itd. W internecie i ogłoszeniach przede wszystkim patrzymy - więc dobre zdjęcia to podstawa.
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2015-12-07, 10:31    Jak szybko sprzedać samochód ? Odpowiedz z cytatem
Ja swój stary (ale w bardzo dobrym stanie) sprzedałam w salonie Opla w Warszawie praktycznie natychmiast - tu można sprawdzić szczegóły http://opel.autozoliborz.pl/samochody/samochody-uzywane/ . Wszystkie formalności załatwili na miejscu, a pieniądze dostałam gotówką od ręki, także jeśli mieszkacie w Warszawie to polecam takie rozwiązanie.
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2015-12-08, 18:46    Jak szybko sprzedać samochód ? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że warto zadbać o jego wygląd czyli, dobrze umyć, wyczyścić tapicerkę. Można nawet pokusić się o polerowanie lakieru. Tu widziałam nawet takie ściernice do polerki http://www.abrasivia.pl/ Bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Natomiast nie warto pucować tego co jest pod maską. Wyczyszczone wnętrze jest podejrzane, tak jakby sprzedający miał coś do ukrycia. Takie jest moje zdanie
helenakosc





Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 4

Post2015-12-22, 12:56    Jak szybko sprzedać samochód ? Odpowiedz z cytatem
Najlepszym sposobem jest obniżenie ceny do połowy wartości i po kłopocie. Wtedy klientów zdecydowanych na zakup będzie na pęczki. A tak naprawdę to są przecież rożnego rodzaju zabiegi jakie dobrze jest wykonać aby znaleźć i przekonać kupca do zakupu. Wielu potencjalnych klientów zwraca bardzo dużą uwagę na wygląd. Dlatego dobrze jest jak to się mówi wypicować samochód. Łącznie z tapicerką wewnątrz samochodu. Kilka innych zabiegów i już połowa sukcesu. A potem tylko zrobić umiejętnie i dobrze reklamujący opis samochodu i jego wyposażenia.
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2015-12-31, 05:01    Jak szybko sprzedać samochód ? Odpowiedz z cytatem
No tak, jak się obniży cenę do połowy, to faktycznie będzie po kłopocie Laughing
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2016-02-29, 11:48    Jak szybko sprzedać samochód ? Odpowiedz z cytatem
Najszybciej można sprzedać samochód w jakimś skupie - przez internet można dostać co prawda więcej, ale trwa to znacznie dłużej. Jeśli szukacie czegoś w Warszawie, to w salonie Opla http://opel.autozoliborz.pl skupują różne używane auta.
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2016-03-02, 15:26    Jak szybko sprzedać samochód ? Odpowiedz z cytatem
Najszybciej można sprzedać samochód w jakimś skupie, ale jest to najmniej opłacalna opcja. Więcej dostaniemy sprzedając auto przez internet, na różnych serwisach ogłoszeniowych, giełdach samochodowych, itp. - ta jest darmowa: giełda samochodowa.
Strona główna forum » Motoryzacja » Jak szybko sprzedać samochód ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm