pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Jaka karta jest lepsza Visa czy MasterCard ?

Jaka karta jest lepsza Visa czy MasterCard ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2012-02-06, 22:43    Jaka karta jest lepsza Visa czy MasterCard ? Odpowiedz z cytatem
Siema

Tak jak w temacie, moglby mi ktos wytłumaczyć co rozni te karty i ktora jest lepsza ?

Dzieki
Reklamy
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2012-02-09, 21:37    Jaka karta jest lepsza Visa czy MasterCard ? Odpowiedz z cytatem
Z tego co wiem nie ma miedzy nimi jakis duzych roznica, sa to bardzo podobne karty.
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2012-02-10, 22:18    Jaka karta jest lepsza Visa czy MasterCard ? Odpowiedz z cytatem
Jest roznica i to duza w Visie podstawowa waluta jest dolar a w Master euro i płacąc Visa zagranica musisz przewalutowac z dolarow, na euro i dopiero na złotówki, czyli płacisz podwójnie za przewalutowanie.
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2012-02-13, 21:13    Jaka karta jest lepsza Visa czy MasterCard ? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio czytałem ze Visa planuje obniżyć prowizje za korzystanie z karty. Jesli to prawda to wybór, ktora karta lepsza bedzie prosty Smile
Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Jaka karta jest lepsza Visa czy MasterCard ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm