pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Karta zblizeniowa pay pass, czy bezpieczna ?

Karta zblizeniowa pay pass, czy bezpieczna ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Kwiatuszek141





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 117

Post2011-11-23, 12:33    Karta zblizeniowa pay pass, czy bezpieczna ? Odpowiedz z cytatem
Jakis czas temu na rynku pojawiły sie karty pay pass, zastanawiam sie czy sa one bezpieczne. Przeciez gdy ktos nam ukradnie karte moze drobnymi sumami wyzerowac konto nie znajac kodu PIN.
Reklamy
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2011-11-25, 22:33    Karta zblizeniowa pay pass, czy bezpieczna ? Odpowiedz z cytatem
W niektórych bankach sa dziennie limity na wypłaty z pay passa i maksymalnie możesz zrobic zakupy na 200zl. Nie wiem, czy tak jest we wszystkich bankach, wiec lepiej zadzwon i sie zapytaj jak wyglada to u Ciebie.


Pozdrawiam.
Koles34





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 128

Post2011-11-25, 22:56    Karta zblizeniowa pay pass, czy bezpieczna ? Odpowiedz z cytatem
W kazdym banku można ustalić ilość transakcji zbliżeniowych i kwote jaka chcesz dziennie wydawac. Wszytsko zalezy od Ciebie jak nie kozystasz z pay passa, to lepiej ustawic limit na 0 i masz problem z glowy.
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2011-11-25, 23:22    Karta zblizeniowa pay pass, czy bezpieczna ? Odpowiedz z cytatem
Ten dzienny limit to slabe zabezpiecznie wystarczy ze ktos wyjdzie na pare dni, albo zgubi karte i zorientuje sie po paru dniach i juz mozna sie pozbyc 1tys z konta.
Rolnik4





Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 149

Post2011-11-26, 16:06    Karta zblizeniowa pay pass, czy bezpieczna ? Odpowiedz z cytatem
Tez jestem zdania ze pay passy sa slabo zabezpieczone a wystarczy zeby wprowadzili usługę otrzymywania smsa po kazdej tranzakcji i po problemie.
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2012-02-06, 22:50    Karta zblizeniowa pay pass, czy bezpieczna ? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio duzo pisza na forach o złodziejach z czytnikami - ja zrezygnowałem z tej karty, po co mi problem.
Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Karta zblizeniowa pay pass, czy bezpieczna ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm