pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Macie swoje biuro księgowe czy online?

Macie swoje biuro księgowe czy online?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
oniks





Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 1

Post2016-04-08, 11:04    Macie swoje biuro księgowe czy online? Odpowiedz z cytatem
Jak to jest w waszych biznesach? Współpracujecie z jednym stacjonarnym biurem księgowym czy może korzystacie z takiego doradztwa i systemów online? Dowiedziałem się ostatnio, że taxcare świadczy taką księgowość online http://taxcare.pl/produkt/ksiegowosc/ i nie wiem czy nie skorzystam. Stały dostęp do doradców, oni wszystko prowadzą, wszelkie formalności, mam system online także wydaje się być wygodnym rozwiązaniem, jak uważacie?
Reklamy
TuAga





Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 21

Post2016-07-05, 10:13    Macie swoje biuro księgowe czy online? Odpowiedz z cytatem
ja korzystam z usług rachmistrzowie.pl z warszawy są naprawdę świetni dużo podpowiadają dzięki czemu oszczędzam
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2016-07-08, 00:56    Macie swoje biuro księgowe czy online? Odpowiedz z cytatem
A ja do fakturowania online używam bizin. Jest bardzo intuicyjny i niedrogi. Bardzo ułatwia te wszystkie papierkowe roboty.
Grzesiek02





Dołączył: 19 Lip 2016
Posty: 15

Post2016-07-25, 12:13    Macie swoje biuro księgowe czy online? Odpowiedz z cytatem
Ja używam program do wystawiania faktur https://faktivo.pl. Załatwiam to online. Może to kwestia wielkości firmy, ale po prostu na moje potrzeby w zupełności wystarcza. Proste w obsłudze i przede wszystkim pomocne. Od siebie mogę polecić, może z początku będzie dziwnie się przestawić, ale trochę chęci i naprawdę pomaga zaoszczędzić kupę czasu.
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2016-08-03, 13:50    Macie swoje biuro księgowe czy online? Odpowiedz z cytatem
platforma mobevo to fajne rozwiązanie zarówno dla klienta jak i dla biura rachunkowego
bianka127





Dołączył: 09 Sie 2016
Posty: 2

Post2016-08-09, 13:21    Macie swoje biuro księgowe czy online? Odpowiedz z cytatem
witajcie
Przemki86





Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 4
Miasto: Poznań, Polska

Post2016-08-09, 13:38    Macie swoje biuro księgowe czy online? Odpowiedz z cytatem
Ja uważam że do momentu rozrostu firmy warto korzystać z księgowości online. Potem można przejść do własnego biura księgowego
kacpi123





Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 3

Post2016-08-11, 16:28    Macie swoje biuro księgowe czy online? Odpowiedz z cytatem
Ja mam swoje stacjonarne biuro w moim małym miasteczku. Uważam, że tak jest najlepiej, zawsze można podjechać i coś uzgodnić z księgową jeżeli jest jakiś problem. Dużo łatwiej się dogadać na żywo i coś pokazać, przekazać, niż przez e-maila, czy telefon.
mirja





Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 11

Post2016-08-11, 20:43    Macie swoje biuro księgowe czy online? Odpowiedz z cytatem
Według mnie, to nawet przy firmie jednoosobowej bardziej opłaca się korzystać z usług biura rachunkowego niż samodzielnie tracić cenny czas na kwestie księgowe. Poza tym, nawet przy korzystaniu z jakiegoś programu online, to i tak warto byłoby się choć trochę na tych kwestiach znać. Ja współpracuję z niezbyt dużym biurem http://firkrakow.pl/oferta ale wszystko mam zrobione perfekcyjnie.[/url]
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2016-08-12, 10:47    Macie swoje biuro księgowe czy online? Odpowiedz z cytatem
Ja do wystawiania faktur mam program online, który działa w chmurze, Bizin. Poza tym potrzebna mi jest opcja magazynowania i wystawiania faktur w innych walutach, a tam mam to w opcjach. No i płacę niedużo też.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-03-02, 08:30    Macie swoje biuro księgowe czy online? Odpowiedz z cytatem
Nie, nie mam w firmie oddzielnego działu, który zajmowałby się księgowością. Prowadzę bardzo dużą firmę, zatrudniam kilkaset pracowników i potrzebuje kompleksowych usług, a nie samej księgowości. Poza tym nie za bardzo orientuje się w sprawach księgowości, kadr i płac i prawdę mówiąc nie wiedziałbym, czy zatrudnieni przeze mnie księgowi dobrze wykonywaliby swoją prace. Poza tym powierzenie wszystkich działań z zakresu księgowości, podatków, kadr i płac zewnętrznej firmie jest bardzo wygodne, bo praktycznie wykonują wszystko za mnie. Jednak jeśli chcecie powierzyć takie działania zewnętrznej firmie, musicie znaleźć taką, która ma kompetentnych pracowników i zna się na tym co robi. Ja współpracuję z TMF Group. Ich ofertę znalazłem tutaj https://www.tmf-group.com/pl-pl/ . Oprócz księgowości zajmują się u mnie obsługą sekretariatu, pomagają mi w rekrutacji nowych pracowników, aktualizują elektroniczny rejestr pracowników i pomagają mi w składaniu wymagań sprawozdań statystycznych. Świetnie mi się z nimi współpracuje i mam nadzieje, że w najbliższych latach nadal będę mógł z nimi współpracować, bo prawdę mówiąc nawet nie wyobrażam sobie tego, żebym miał teraz szukać innej firmy, która mogłaby się tym wszystkim zająć lub żebym miał tworzyć dział i zatrudniać osoby do tych wszystkich zadań, które obecnie wykonuje firma TMF Group.
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2017-03-26, 16:16    Macie swoje biuro księgowe czy online? Odpowiedz z cytatem
U mnie cała księgowość opiera się na usługach macaccounting.pl - tam i zasugerowano wśród znajomych i cieszę się że na tę firmę się zdecydowałam. Samodzielna księgowość nie jest dla mnie. Kompletnie się w tym nie odnajduję.
TuAga





Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 21

Post2017-04-12, 08:36    Macie swoje biuro księgowe czy online? Odpowiedz z cytatem
ja wolę korzystać z usług biura rachunkowego zwłaszcza, że mogą mi pomóc w uzyskaniu dotacji unijnych na rozwój działalności zobaczcie sobie rachmistrzowie.pl
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2017-06-22, 20:22    Macie swoje biuro księgowe czy online? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy, ale ja wiem ze swojej strony jak przydaje się kontakt bezpośredni jeśli chodzi o obsługę kadrowo-płacową. Zerknij na https://www.seka.pl/oferta/obsluga-kadrowo-placowa/ , prowadzą też szkolenia, jeśli chcesz zainwestować w pracownika.
karinos





Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 26

Post2017-10-24, 18:41    Macie swoje biuro księgowe czy online? Odpowiedz z cytatem
Sporo dobrego słyszałam o narzędziu wFirma. Tutaj https://wfirma.pl/ jest więcej o nim. Jest bardzo rozbudowane, ma wiele funkcjonalności np. obsługę magazynu. Cenowo wychodzi to dużo bardziej korzystnie niż wynajem biura rachunkowego.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Macie swoje biuro księgowe czy online?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm