pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Odzyskanie podatku za pracę w Anglii.

Odzyskanie podatku za pracę w Anglii.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2012-07-23, 19:50    Odzyskanie podatku za pracę w Anglii. Odpowiedz z cytatem
W tamte wakacje pracowałem legalnie w Anglii. Jak najlepiej odzyskać podatek ? Może można to załatwić jakoś samemu ? bo te wszystkie firmy co sie zajmują odzyskiwaniem podatku biorą zawsze % a tego nie chce Smile
Reklamy
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2012-07-27, 08:43    Odzyskanie podatku za pracę w Anglii. Odpowiedz z cytatem
Jakbyś chciał samemu odzyskać podatek, to musisz pojechać( polecieć ) do urzędu w UK i złożyć podanie.
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2012-07-29, 19:42    Odzyskanie podatku za pracę w Anglii. Odpowiedz z cytatem
Zawsze może jakiś znajomy mieszkający w UK złożyć podanie, wiec lot, czy przejażdżka nie jest obowiązkowa Smile Przygotuj sobie od razu dokumenty typu Home Office, National Insurance Number, payslipy ... cala liste co jest potrzebne znajdziesz u nich na stronie.
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2012-08-03, 17:32    Odzyskanie podatku za pracę w Anglii. Odpowiedz z cytatem
A ile czasu pracowałeś ? bo jak kilka miesiecy, to czasami nie oplaca sie skladac papierkow, bo wiecej wydasz niz dostaniesz zwrotu.
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2012-08-05, 16:33    Odzyskanie podatku za pracę w Anglii. Odpowiedz z cytatem
LuckyGuy napisał:
A ile czasu pracowałeś ? bo jak kilka miesiecy, to czasami nie oplaca sie skladac papierkow, bo wiecej wydasz niz dostaniesz zwrotu.


Pracowałem cale wakacje, czyli od polowy czerwca 2011 do konca wrzesnia 2011.
Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Odzyskanie podatku za pracę w Anglii.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm