pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Sklep z używaną odzieżą

Sklep z używaną odzieżą

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
ifonka





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-01, 14:07    Sklep z używaną odzieżą Odpowiedz z cytatem
Tak za małe grosze go sprowadzić i sprzedawać go z odpowiednią przebitką. To najlepsze wyjście i teraz barzo często się tak robi. U mnie powstało w mieście bardzo dużo ciucholandów. Tak dużo jest nowych miejsc co się sprzedaję tą odzież używaną, że ciężko ją zliczyć na palcach jednej ręki.
Reklamy
kontraktor





Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-11, 11:55    Sklep z używaną odzieżą Odpowiedz z cytatem
Jeszcze jak się zrobi taki on-line sklepik właśnie do zarabiania to już całkiem będzie okej i już wtedy całkiem może być super. To na pewno będzie interes życia jak ktoś w innych tematach pisał a ja trochę te słówko odmałpowuję no ale co tak czynie i koniec.
Lasek





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-11, 18:40    Sklep z używaną odzieżą Odpowiedz z cytatem
Ja uważam, że coraz więcej osób i coraz częściej z braku funduszy kupuje odzież używaną w takich sklepach. Fakt lokalizacja jest ważna, reklama też. Ale przede wszystkim cena i jakość ubrań się liczy. Nikt przecież nie chce kupować zniszczonych rzeczy.
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2015-07-15, 18:17    Sklep z używaną odzieżą Odpowiedz z cytatem
To zależy od cen. Ja np. sukienki kupuję tu http://zoio.pl/odziez-damska/sukienki Aktualnie mają je nawet poniżej 20 złotych!!! Raczej żaden lumpeks nie ma szans wygrać z taką konkurencją. Nie wiem co musiałabym zaoferować, żeby osiągnąć sukces.
Yo_anna





Dołączył: 21 Cze 2015
Posty: 5

Post2015-07-15, 18:31    Sklep z używaną odzieżą Odpowiedz z cytatem
A mi się wydaje, że nie ilość tego typu sklepów jest problemem tylko pomysł.... wiele osób nie lubi grzebać w koszach z używaną odzieżą, dlatego do takich miejsc nie chodzi, ale wejdzie tam, gdzie np. ciuchy są na wieszakach. Warto też dobrze zapoznać się z konkurencją i zobaczyć, co można zrobić lepiej. Więcej przymierzalni?luster? muzyka? kącik dla dzieci, aby mamuśki mogły poszaleć między wieszakami? Smile
Może warto również zaangażować stylistkę, która będzie komponowała na manekinach modne stylizacje przyciągające uwagę?
NicNieWart





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-15, 21:35    Sklep z używaną odzieżą Odpowiedz z cytatem
Ja kupuję takie rzeczy ale to przede wszystkim w sklepach stacjonarnych i przede wszystkim to tam wybieram sobie różnego rodzaju ciekawe właśnie marki..Czasem za małą kwotę mogę kupić co mi się tylko podoba i w ogóle nie potrzebuję iść jakby to powiedzieć do innych sklepów.
sergiis





Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 10

Post2015-07-23, 13:34    Sklep z używaną odzieżą Odpowiedz z cytatem
znajomi taki sklep prowadzili i zrezygnowali. Za duża konkurencja była na rynku. Dodatkowo doszedł problem z dostawami towaru. Na początku był ten towar ok. A później coraz gorszy przychodził.
Wress





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 15:43    Sklep z używaną odzieżą Odpowiedz z cytatem
Sklepy z używaną odzieżą to przyszłość naszego narodu hehe. W naszym mieście znajdują się na każdym zakręcie, przy każdym bloku, a mimo wszystko do każdego sklepu zagląda dużo ludzi. Ludzie nie mają pieniędzy na kupno nowej odzieży, dlatego zawsze będzie popyt na lumpeksy.
megawiley92





Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-19, 22:07    Sklep z używaną odzieżą Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem: najważniejsza jest dobra lokalizacja sklepu i dobry punkt dostaw towaru. Jeśli będziesz miała dobry towar: ciekawe, markowe rzeczy, to pocztą pantoflową się rozniesie, a to najlepsza reklama, bo najbardziej wiarygodna i darmowa. Jeśli to masz, to może się udać.
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 307

Post2023-06-26, 21:56    Sklep z używaną odzieżą Odpowiedz z cytatem
Chciałabym się z Wami podzielić swoimi planami otwarcia lumpeksu i poszukiwaniami idealnego dostawcy. Spora część osób poleca hurtownię: https://www.del-mar.eu/ Czy ktoś z Was miał już styczność z tą firmą? Chętnie poznam Wasze opinie i doświadczenia. Z góry dziękuję za pomoc!
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Sklep z używaną odzieżą
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm