pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Wakacje

Wakacje

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
Yani900





Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 3

Post2015-04-17, 19:18    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Jakie macie plany na wakacje?
Reklamy
jagussska





Dołączył: 19 Kwi 2015
Posty: 2

Post2015-04-19, 18:04    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Chorwacja!
maria2015





Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-30, 16:25    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Plan jest prosty pojechać z moim chłopakiem do Mielna. Tam pójść do klubu i sobie potańczyć. Dlaczego się decydujemy na to miasto z tego powodu, że po raz pierwszy tam się pocałowaliśmy i się umówiliśmy na randkę właśnie przez Internet. Tak nas jakoś naszło i chcieliśmy właśnie to jakoś uczcić w tym naszym słynnym klubie pod morzem.


Jak kosmetycznie podejść do samochodu? Wygląd nie ma znaczenia? Zobacz na http://twojsprzet.bloog.pl/id,347576241,title,Kosmetyka-samochodowa,index.html i zadbaj o wygląd swojego auta.

Ostatnio zmieniony przez maria2015 dnia 2015-07-01, 10:26, w całości zmieniany 1 raz
barzej66





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-06, 20:17    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Ja byłem w tamtym roku tydzień w Chorwacji - bo mnie namówiono:).Nie żałuję, było pięknie. Chorwacja ma bardzo wiele do zaoferowania dlatego te w tym roku postanowiłem również wybrać się właśnie do chorwacji głównie ze względu na pewną pogodę


Chcesz się dowiedzieć więcej na temat finansów i inwestycji? Wejdź na tego bloga http://inwestycjejanka.soup.io/post/572865415/Jak-zrezygnowa-z-polisolokaty i znajdź dużo cennych porad!

Ostatnio zmieniony przez barzej66 dnia 2015-07-15, 19:06, w całości zmieniany 1 raz
Maney





Dołączył: 01 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-09, 20:21    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Ja jadę nad morze, a dokładnie do Gdańska. Zarezerwowałam już nawet hotel, koleżanka mi go poleciła. Podobno jest tam ślicznie, luksusowo, hotel ma niepowtarzalny wystrój i obsługę zawsze chętną do pomocy. W ogóle ma świetne położenie, bo leży na słynnej ulicy Długi Targ, co jest bardzo wygodne. Podobno mają uczciwe ceny jak na taką jakość usług. Nie mogę się doczekać aż tam pojadę.
czekb66





Dołączył: 09 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-09, 22:19    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Ja w tym roku wybieram się do Turcji- hotel Eftalia Aqua ponieważ jeszcze tam nie byłem. Jeśli wiecie coś ciekawego na temat tego kraju to jestem otwarty na sugestie i rady. Mam nadzieję, że kraj jest w miarę spokojny i nic mnie tam nie zaszkoczy. Z biura jestem zadowolony i spokojny o wczasy i ich przebieg.
boqqu





Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-10, 06:48    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Ładnie, ja byłem w Turcji i dobre to miasto jest - dobrze wybrałeś Smile W tym roku jadę do Polski chcę odwiedzić nasze piękne miasto. Wybieram się do dwóch miast, obecnej stolicy Polski Warszawy i jeszcze do poprzedniej stolicy Polski - Krakowa. Chcę to wszystko zwiedzić w tydzień.
Renia36





Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-09, 11:21    Wakacje Odpowiedz z cytatem
U mnie z wakacjami bywa tak, że zazwyczaj nie mam planów, bo nigdy nie wiem, kiedy wypadnie mi urlop w pracy Wink Zawsze kończy się na jakimś spontanicznym wypadzie nad wodę, nad morze lub do ciepłych krajów Wink Wszystko zależy od funduszy, chęci i towarzystwa :p
oneDolar





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-06-09, 23:06    Wakacje Odpowiedz z cytatem
jak dam radę i będę miał fundusze, to w tym roku wybiorę się ze swoją ekipą nad polskie morze, najchętniej odwiedziłbym Międzyzdroje i spędził tam trochę czasu – na przykład tydzień, ale może dla odmiany dobrze byłoby wybrać sobie jakąś mniej znaną, mniejszą nadmorską miejscowość, jeszcze się nad tym zastanowię Smile
pyccus





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-10, 14:58    Wakacje Odpowiedz z cytatem
moje plany urlopowe to - dziecko do babci w bieszczady ja w pracy i remont, potem wyjazd na kaszuby by zahaczyć jeszcze o morze nasze i trochę wizyt rodzinnych, potem dom i przygotowanie do I klasy, skończyły się juz beztroskie wakacje za granicą Smile
piernik





Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-10, 15:24    Wakacje Odpowiedz z cytatem
No to ładne plany. Ja mam teraz bardziej lokalne plany, jadę sobie z Warszawy do Mazur. Tam chcemy spędzić wczasy z moją rodziną i tam chcemy się pogościć. Teraz już na pewno będziemy się bawić jakoś tak po prostu inaczej zamówimy sobie śniadania i całe jedzenie po prostu wszystko w szwedzkim stole.
krajna15





Dołączył: 14 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-14, 15:06    Wakacje Odpowiedz z cytatem
W tym roku wraz z moim przyszłym mężem wybieramy się w podróż poślubną do Tunezji Wink Akurat data naszego ślubu zbiega się z wakacjami, dlatego postanowiliśmy to wykorzystać i zafundować sobie odrobinę relaksu w ciepłych krajach Smile Nigdy jeszcze nie byliśmy nigdzie wspólnie za granicą, dlatego czas to zmienić! Smile
Matykiuta





Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-15, 14:32    Wakacje Odpowiedz z cytatem
zazdroszczę wam takiej podróży ale życzę udanej i spędzonej dobrze takiej podróży Smile Ja na te wakacje wybieram się aktualnie nad nasze morze w sumie dawno nie byłem więc pora odwiedzić bo może się obrazić Wink Zobaczymy też czy pogoda na to pozwoli Smile.
binalek





Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 7

Post2015-06-19, 22:48    Wakacje Odpowiedz z cytatem
W tym roku wybieram się wraz ze znajomymi do Francji! Wink W sumie nie mogę się już doczekać, bo prawdę mówiąc w końcu spełni się moje dziecięce marzenie! Od małego chciałem pojechać do Paryża, a w tym roku wreszcie będę miał ku temu okazję Wink Francja zawsze mnie fascynowała, więc od zawsze bardzo chciałem ją zobaczyć na żywo! Wink
kapartoks





Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-20, 11:50    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Uuu fajnie zazdroszczę wam byłem we Francji dokładnie w la gardę bardzo piękne miasteczko ogólnie w francji jest super Smile Ja w tym roku wybieram się do chorwacji jeszcze nigdy tam nie byłem a chciałbym odwiedzić chorwacje bo każdy chwali to Państwo że dobre jedzenie piękne plaże
Strona główna forum » Hydepark » Wakacje
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm