pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Wakacje

Wakacje

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
mazi88





Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 33

Post2015-06-20, 12:42    Wakacje Odpowiedz z cytatem
byłem ostatnio w trójmieście na weekend. Aktywny weekend bo było zwiedzanie na rowerze. Wieczorem jakiś grill alkohol zarówno czysty jak i smakowy (kobiety sobie wybrały cytrynowego absolwenta) więc było mieszanie a rano kaca nie było. Pewnie przez morskie powietrze. Smile
Reklamy
rafals





Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 2

Post2015-06-20, 16:42    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Ale strasznie zimno w 3city, przynajmniej dla mnie, powietrze świeże, ale mogłoby być cieplej..
racer888





Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 2
Miasto: Poznań

Post2015-06-23, 10:05    Wakacje Odpowiedz z cytatem
ja planuje wakacje w Hiszpanii
tabsiki12





Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 10
Miasto: Warszawa

Post2015-06-25, 12:57    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Grecja lub Turcja
molrfaf





Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-03, 15:12    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Z tego nic bym nie wybrał, w Grecji jest kryzys i pełno tam jest imigrantów a za to w Turcji chcą oskubać turystów w szczególności Polaków. Przede wszystkim dobrze się wybrać gdzieś nad morze bałtyckie dla przykładu to nie wiem albo Hel albo się gdzieś wybrać do Sopotu.
kasiasty





Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 15

Post2015-07-05, 19:58    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Mam to szczęście że już dawno udało mi się zwiedzić Tunezję, Grecję i Egipt. W tym roku jeszcze nie mam planów bo urlop planuję na październik lub listopad i coś się wybierze z oferty Itaki. W lato u nas też potrafi przygrzać tak jak teraz na przykład więc na nie jeden weekend pojedzie się nad nasze morze.
Matriotu





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 3

Post2015-07-08, 15:41    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Fajnie i zazdroszczę ci tego że zwiedziłeś właściwie te kraje bo ja już dawno je chciałem zwiedzić ale nie uda mi się pewnie bo jak widać tam jest grubo ostatnim czasem więc zostaną mi inne kraje takie jak Chorwacja Francja Hiszpania.. Planuje w te wakacje odwiedzić Chorwację.
Arcz44





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-09, 15:11    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Witam. My już za tydzień wyruszamy do Chorwacji. Pomału zaczynam akcję pakowanie, bo z dziećmi to różnie bywa i trzeba trochę tego zabrać. Boję się tylko drogi i tego, jak maluchy dadzą radę tyle godzin. Dla dorosłego to męczarnia, a dla dzieci to już w ogóle.
kebrtyk





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-09, 16:38    Wakacje Odpowiedz z cytatem
zazdroszczę wam wyjazdu za granice ja niestety musiałem sobie w tym roku odmówić takiej przyjemności jedynie zostanie mi łomżing ponieważ zacząłem remont domu konkretny na to poszła cała kasa może za rok albo dwa lata urwę się za granicę czas pokaże na co będzie mnie stać
meheroy





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-10, 15:58    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Czasem tak jest że trzeba sobie odmawiać ale nie ma co się łamać tak to wszystko szybko leci że już niedługo sobie pojedziesz na wymarzone wakacje. Ja w tym roku jadę do mojej siostry czyli do Francji mam nadzieje że nic i nikt mit ego nie pokrzyżuje.
Musiok





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-11, 10:01    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Ja w tym roku wybieram się do słonecznej Hiszpanii dokładnie do Madrytu. Co prawda jest droga wycieczka ale żyje się raz i chciałem zawsze odwiedzić to miasto. Miałem jechac do barcelony ale jakoś padło na madryt. Nie mogę się doczekać teraz sierpnia będzie odlotowo i czadowo.
Robercik





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 8

Post2015-07-11, 11:12    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Git. Ja się wybieram w inne strony, planuję lecieć samolotem do Australii. Czy ktoś już tam był i może powiedzieć jakie tam wrażenia były ? Bo słyszałem, że jest cudowanie ale jest tam też bardzo drogo..Wybrałem miejsce do odwiedzania jakim jest Sydney.
Sijasija





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-12, 11:32    Wakacje Odpowiedz z cytatem
A szczepiłeś się na choroby które są zakaźne bo to chyba nie da się zaplanować z dnia na dzień trzeba przyznać że australia jest dziczą jest wiele zwierząt niebezpiecznych. Ja wybieram się na chorwację mam już to zaplanowane od stycznia Smile a jadę końcem sierpnia.
seba33





Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-15, 14:48    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Szczepienie to podstawa gdy się jedzie do dzikich krajów gdzie choroby się mogą przenosić a tutaj w Polsce mogą tobie nie pomóc jeżeli zachorujesz czego ci nie żcyzę. Sam bym się przejechał do Australi piękny i niebezpieczny kraj. Ja wybieram się nad polskie morze i jestem zadowolony.
fed2015





Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 4

Post2015-07-15, 20:59    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Ja polecam Hotel Senator w Dźwirznie koło Kołobrzegu. Tydzień temu stamtąd wróciłam i jestem zachwycona. Wypoczynek niemal jak za granicą, wszystko mega ekskluzywne, cudowne spa, dzieciaki miały zorganizowane atrakcje przez animatorów, więc mogliśmy z mężem troszkę odetchnąć
Strona główna forum » Hydepark » Wakacje
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm