pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Wakacje

Wakacje

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
retror





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-16, 13:25    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Powiem wam że u nas są takie ceny za urlop jak byśmy mieli jechać do Turcji czy gdzieś indziej. Teraz idzie łatwo znaleźć dobre linie z tego co patrzyłem wystarczy dobrze szukać i znajdziemy. Ja w tym roku jeszcze nie wiem gdzie pojadę mam kilka pomysłów ale zobaczymy na czym stanie.
Reklamy
tadeusz16





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-21, 14:18    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Turcja dla mnie za daleko i na pewno tam byłoby za gorąco..Według mnie warto pojechać sobie gdzieś bliżej. Ja stawiam tak lokalnie..U mnie to będzie właśnie albo jezioro nyskie albo u mnie to będzie na pewno jezioro otmuchowskie. To takie 2 alternatywy.
artkoma





Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-21, 18:38    Wakacje Odpowiedz z cytatem
U mnie akurat tak wypadło, że w wakacje wychodzę za mąż i wraz z moim przyszłym małżonkiem mamy zamiar spędzić cudowną podróż poślubną we Francji Wink Jak wiadomo - Paryż miasto zakochanych, więc to będzie świetna okazja do tego, aby je odwiedzić Wink Bilety już zarezerwowane, ślub zbliża się wielkimi krokami - nie mogę się już doczekać! Wink
kristian





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-21, 20:32    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Wakacje nad morzem. Standard. Nie narzekam, ale zawsze jeździmy do Międzyzdrojów i juz mam troszkę dość. Moi rodzice kupili tam mieszkanie i co sezon cała rodzina na zmianę tam mieszka. Jestesmy skazani na Międzyzdroje... Jak chcę gdzies indziej pojechać, to słyszę, że sie nie opłaca, bo tam przecież mieszkanie za darmo...Sad((
bastaaj





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-21, 22:20    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Ja akurat w tym roku wybieram się w góry nie chce mi się co roku jeździć nad morze bo dla mnie jest to oklepane więc wybieram góry mam nadzieje że również dobrze spędzę wakacje i w pełnym spokoju zobaczymy jak to wszystko się potoczy. Najważniejsze żeby pogoda się sprawdziła inaczej będzie lipa
Beghiot





Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-22, 09:36    Wakacje Odpowiedz z cytatem
ja już nie mogę się doczekać swoich wakacji i wolnego od pracy jeszcze muszę czekać dwa tygodnie na swój urlop ale wiem że się doczekam i wiem że będą niesamowite ponieważ wylatuję do chorwacji na dwa tygodnie wolnego będzie na pewno super Very Happy już mamy wszystko zaklepane a pogoda pewnie będzie Very Happy
mozarka





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-22, 10:43    Wakacje Odpowiedz z cytatem
W tym roku nie wiem gdzie się wybrać..Nie dostanę zapewne urlopu ani w lipcu ani nie dostanę urlopu w sierpniu..Dlatego tak się zastanawiam by nie jechać nad morze tak po sezonie we wrześniu ? Ceny wtedy będą na pewno niższe i ceny wtedy na pewno będą mniejsze.
gienia86





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 20:48    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Już jestem na wakacjach, sobie odpoczywam nad bałtykiem. Pogodę mam na pewno super i pogoda mi bardzo dobrze dopisuję. Udało mi się oraz razem z dziewczyną tutaj siedzę oraz razem z dziewczyną sobie tu odpoczywamy. Hotel nawet na bogato bo mamy aż 3 gwiazdki.
loretta





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-24, 08:48    Wakacje Odpowiedz z cytatem
No faktycznie na bogato 3 gwiazdkowy jeżeli hotel dla ciebie jest taki na bogato to pogoda też na bogato i 15 stopni pewnie. Ja wybieram się do Gdańska byłam tam dwa lata temu albo nawet trzy i chciałabym jeszcze raz odwiedzić te miejscowość było tam pięknie Smile
aniabania





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-24, 10:20    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Ja niestety w tym roku nie wybiorę się nigdzie Sad Bardzo żałuję, ale jak to mówią - są rzeczy ważne i ważniejsze... Niestety niedawno zmieniłam pracę i nie mam najmniejszych szans na to, aby dostać urlop, więc nici z moich wakacji... Może uda mi się wyskoczyć gdzieś pod koniec sierpnia, ale to zaledwie na weekend.
srejmaniak





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-24, 19:15    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Osobiście nie mam jeszcze planów na wakacje Wink Uznaję dewizę "po co plany? Najlepsze są spontany!" Very Happy Mam nadzieję, że wkrótce coś się wyklaruje Smile Zapewne pojadę nad polskie morze z paczką najlepszych przyjaciół Wink Dużo zależy też od tego, kiedy dostanę urlop w pracy... Wink
Sijasija





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-25, 12:34    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Mam plan na wakację dokładnie wybieram się do Bułgarii końcem sierpnia mam już zaklepane wszystko teraz tylko czekać na wielki dzień wylotu gdzie już będę sobie leciał i później leżał na plaży do góry zadkiem że tak się wyrażę Very Happy Więc tak moje wakacje zlecą Smile
bryngiert





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-25, 18:53    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Fajnie jest w bułgarii byłem tam dwa lata temu naprawdę bardzo ciepło jest udały mi się wakację jak nigdy w życiu w tym roku planuje raczej wyjazd do Chorwacji nie miałem tam okazji jeszcze być ale teraz już moje marzenie się spełni i odiwedzę piękną chorwację.
gjermis





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-30, 22:32    Wakacje Odpowiedz z cytatem
Powiem szczerze że ja też jeszcze nigdy nie byłem w chorwacji chyba najbardziej przeszkadza mi ta podróż i tyle godzin w aucie, zdecydowanie wygodniej jest wsiąść w samolot i bć na miejscu w dwie godziny ale w tym roku jakoś mam obawy przed dalekimi wakacjami i kto wie czy nie wyląduję właśnie w chorwacji
Hunter





Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-08, 22:47    Wakacje Odpowiedz z cytatem
zawsze przecież możesz lecieć samoolotem gdzie szybciej będziesz na miejscu nie zmęczysz się a tam możesz podróżować komunikacjami miejskimi zawsze to mniej stresu z autami bo auto też czasem może się zepsuć i zaczyna się szopka. Moim zdaniem lepiej nie robić sobie kłopotów z samochodem.
Strona główna forum » Hydepark » Wakacje
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm