pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » 1 mln $ na dowolny cel - legalnie. Opłacę Ci wejście.

1 mln $ na dowolny cel - legalnie. Opłacę Ci wejście.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-06-27, 14:54    1 mln $ na dowolny cel - legalnie. Opłacę Ci wejście. Odpowiedz z cytatem
Jednorazowa wyjątkowa oferta dla osób operatywnych, biegłych w necie. Buduję grupę osób którzy razem ze mną będą działać w projekcie na pozyskanie dla siebie na dowolny cel od 1 mln $ wzwyż. Każdej osobie sfinansuję tu start w wysokości - 200 $. Wszystko opisane tu - www.zrealizujmarzenie.webnode.com Chcesz zarabiać uczciwie, legalnie razem ze mną to prześlij = Imię, Nazwisko, - Datę urodzenia,- Adres Zamieszkania, - Kraj - województwo, - e-mail, - skayp, - Jeśli masz w swym otoczeniu ludzi kompetentnych, to zrób ich listę i podeślij. Przygotuj też sobie projekt na który będziesz zbierać pieniądze. Kontakt bezpośredni do mnie - Janusz - 609 583 837
Reklamy
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-09-06, 08:02    1 mln $ na dowolny cel - legalnie. Opłacę Ci wejście. Odpowiedz z cytatem
Nadal aktualne. Osobom kompetentnym opłacę start w projekcie. Oddasz dopiero z zarobionych pieniędzy. Temat opisany na stronie. Kontaktuj się przez stronę.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-09-12, 08:41    1 mln $ na dowolny cel - legalnie. Opłacę Ci wejście. Odpowiedz z cytatem
I wiecie co ? Mimo że zatwierdził to rząd odpowiednią ustawą, i mimo że bieda w kraju i bezrobocie - to chętnych nie widać. A na stronie wszystko konkretnie opisane, ryzyka nie ma, bo jakie może być - chyba jedynie te że nareszcie Ci się uda. Nikt tam nie chowa się za pseudonimy itp. I co ? Ano nic. Czyli prawdziwa Polska. [ dla mnie jednak nie ta którą znałem ]
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » 1 mln $ na dowolny cel - legalnie. Opłacę Ci wejście.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm