pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Adam Hofman ma problemy. CBA złożyło powiadomienie do...

Adam Hofman ma problemy. CBA złożyło powiadomienie do...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl





Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16776945

Post2013-11-22, 18:45    Adam Hofman ma problemy. CBA złożyło powiadomienie do... Odpowiedz z cytatem
Reklamy
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2013-11-22, 18:46    Adam Hofman ma problemy. CBA złożyło powiadomienie do... Odpowiedz z cytatem
Ładnie musi zarabosc jak 100tys to niewielki błąd.
DrGuzenda





Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 13
Miasto: Warszawa

Post2013-11-23, 17:38    Adam Hofman ma problemy. CBA złożyło powiadomienie do... Odpowiedz z cytatem
Mnie bardziej zaciekawiło, jak swego czasu przeczytałem, że ZUS uważa, iż jego żona wyłudza chorobowe - uznano ją za zdolną do powrotu do pracy. Rozpoznanie: depresja. Fakt, ciężka choroba, ja bardzo współczuję ludziom z podobnymi problemami. Niemniej jednak, wyobrażam sobie, że gdyby mnie uznano za zdolnego do pracy, to nie miałbym wyjścia i musiałbym na stanowisko wrócić. A tutaj, proszę, były mowy o tym, jak to ZUS zwalcza politycznie przeciwników PO... Lol, co jak co, ale ZUS podejrzewam tylko o liczenie kasy, nie o uprawianie polityki ;]
A co samej sprawy, dobrze o Panie Pośle świadczy, że zawiesił działalność w PiS.
Ziomek8899





Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 117

Post2013-12-02, 14:12    Adam Hofman ma problemy. CBA złożyło powiadomienie do... Odpowiedz z cytatem
Szkoda pisac o ZUSe i politykach, bo tylko wkurzyc sie mozna.
Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Adam Hofman ma problemy. CBA złożyło powiadomienie do...
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm