pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Alternatywa dla lokat

Alternatywa dla lokat

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Grupix





Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-07, 20:29    Alternatywa dla lokat Odpowiedz z cytatem
A mógłbyś coś więcej powiedzieć o tym koncie oszczędnościowym bo nie chcę czytać całych stron na tych głównych stronach tego banku..Jeśli chodzi o mnie to sprawa się tak przedstawia iż po prostu to nie mam za dużych wpływów i raczej nie mógł bym sobie pozwolić na konto oszczędnościowe


Pracujesz w biurze i potrzebujesz pomocy? Na tym blogu http://zyciewbiurze.bloog.pl znajdziesz setki wskazówek jak sobie radzić z taką pracą!

Ostatnio zmieniony przez Grupix dnia 2015-05-26, 12:58, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-04-08, 11:18    Alternatywa dla lokat Odpowiedz z cytatem
Eee tam. Robisz tak [ sprawdzone i na umowy ] Lokujesz 1 grosz, do np. 3 czy 5 banków, podpisujesz z nimi umowy na PP i zarabiasz średnio od 5 do 10 tyś zł. miesięcznie. Proste ? i to jeszcze jak. www.bankizarabianie.webnode.com
karcikuta





Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-21, 11:58    Alternatywa dla lokat Odpowiedz z cytatem
Nie ma żadnej lepszej przecież alternatywy : D zdecydowanie najlepiej na lokatę z tego powodu, że każdy laik to może właśnie zrobić i byłoby przecież tak bardzo fajnie i dobrze ; )jeśli chodzi o mnie to jeśli jakaś alternatywa to tak weekendowo gram w bukmachera


zapraszam na mojego bloga http://bycwedkarzem.yolasite.com/ wszystkich panów którzy mają swoje pasje i należy do nich wędkowanie, znajdziecie tu mnóstwo ciekawych wpisów

Ostatnio zmieniony przez karcikuta dnia 2015-06-22, 13:07, w całości zmieniany 1 raz
debomer





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-06-08, 19:33    Alternatywa dla lokat Odpowiedz z cytatem
Lokata niejako zamraża nam środki na koncie i jeżeli jakaś część będzie nam potrzebna to trzeba zerwać całą lokatę. W tym kontekście warto zastanowić się nad wybraniem konta oszczędnościowego. Różnica w oprocentowaniu niewielka, ale swobodna w zarządzaniu funduszami jest znacznie większa.
scrapi





Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-10, 12:56    Alternatywa dla lokat Odpowiedz z cytatem
Tylko zapomniałeś dodać, że do tego i do tego trzeba mieć sporo kasy i sporo gotówki trzeba posiadać. Jeśli się tym nie dysponuję to już wtedy sory gregory..Nie otworzymy Ci takiego konta i będzie z Tobą lipa. Po prostu zawsze to trzeba mieć na uwadze.
Center





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-13, 17:55    Alternatywa dla lokat Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy to byłoby mądre ale przede wszystkim można się jeszcze zainteresować czymś takim jak właśnie to bukmacherka. Na pewno można na tym dużo zarobić ale trzeba bardzo dobrze obstawiać. Bo jeśli się źle obstawia to trochę kulawo może być i nie za wesoło.
Luka





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-23, 12:06    Alternatywa dla lokat Odpowiedz z cytatem
Nie wierzcie w jakiś szybki zarobek. TO według mnie jest to ściema i to według mnie jest to głupia rzecz. Trzeba do zysków dochodzić ciężką pracą. Polecam przeczytać coś na pewno o biurach maklerskich albo o giełdzie papierów wartościowych.
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2015-07-27, 15:07    Alternatywa dla lokat Odpowiedz z cytatem
Alternatywą dobrą bo pewną jest inwestowania.Pomnażanie pieniędzy w ten sposób to moim zdaniem najlepsza opcja. Ja korzystam z klubu inwestorów https://klub-inwestorow.pl/. Warto skorzystać ze względu na bezpieczeństwo Very Happy
Buda





Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-06, 22:31    Alternatywa dla lokat Odpowiedz z cytatem
Nie znam lepszej alternatywy jak lokaty. Od zawsze słyszałem, że to takie inwestycje przynoszą największe korzyści. Nie ma co ładować kasy na fundusze inwestycyjne. Jednego dnia wkładamy kwotę 10 tysięcy i drugiego dnia możemy już wyciągać kwotę 8 tysięcy..Nic tam nie jest pewnego.
kurkamonika





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 1

Post2015-11-03, 17:35    Alternatywa dla lokat Odpowiedz z cytatem
Obecnie na polskim rynku jest wiele ciekawych ofert lokat bankowych na których można całkiem realnie zarobić. Ostatnio czytałam ciekawy ranking na stronie oszczednoscionline.pl
g.wronka





Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 19

Post2016-01-08, 12:49    Alternatywa dla lokat Odpowiedz z cytatem
Miałem ten sam problem jakiś czas temu, też wykluczyłem forexy, giełdy i tego typu rzeczy z prostej przyczyny - bo się po prostu na tym nie znam. O obligacjach też myślałem, ale z różnych powodów jednak również je wykluczyłem. Ostatecznie wybór padł na pożyczki społecznościowe/prywatne. Opcja według mnie całkiem dobra, bo oprocentowanie ładne. Fakt, że jeśli ktoś chciałby dorobić się astronomicznych sum i do tego w krótkim czasie to może sobie odpuścić i zacząć kraść Very Happy Cierpliwość to podstawa, raty z pożyczki wpływają regularnie w ustalonych terminach, ale trwa to rok, dwa, zależy jak sobie pożyczkobiorca ustali. Tzn. niekoniecznie musi to tyle trwać, bo na Kokosie i Zakra są raczej krótkoterminowe pożyczki na mniejsze kwoty. Ja akurat po krótkiej przygodzie tam przeniosłem się do CapitalClub, gdzie kwoty pożyczek sięgają naprawdę wysokich kwot, ale to dlatego, że zaciągają je firmy. Dzięki temu można więcej zainwestować i mieć z tego większy zysk. No ale tak jak mówiłem - to wymaga czasu, bo skoro kwota pożyczki jest wysoka, to termin jej całkowitego spłacenia nie wynosi miesiąc ani kilka miesięcy Razz Jednak w przypadku inwestycji rzędu kilku, kilkudziesięciu tysięcy ma to sens. Ma to też swoje wady i zalety, jak wszystko zresztą. Ja mogę polecić ten sposób inwestowania, ale wybór i decyzja to jak wiadomo indywidualna kwestia.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2016-01-08, 13:02    Alternatywa dla lokat Odpowiedz z cytatem
Aż w kościach strzyka jak się czyta te propozycje. Panie i Panowie, - konkretnie, a nie jakieś tam nędzne %. Może ktoś jeszcze wyskoczy i powie że super lokata to bank ? No bo przecież tam jest całe 3 % na rok. Zapomnijmy o tym, to nie lokaty ani z tego zarobek. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu a dokładnie pokarzę jak i gdzie się zarabia. Również na kontraktach. Począwszy od 10 % miesięcznie wzwyż. Mój skayp - janubers1
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2016-01-10, 22:26    Alternatywa dla lokat Odpowiedz z cytatem
Na pewno, ale dla tych co nie cieszy 3 % na rok zapraszam do zapoznania się z tym - www.zarabianieodzaraz.pl.tl Kontakt preferowany skayp. Podany na stronie.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2016-01-11, 14:53    Alternatywa dla lokat Odpowiedz z cytatem
Na pewno tak. I wiele osób z nich korzysta. Nie mniej są też i inne formy, bardziej dochodowe. Zainteresowanych zapraszam na skayp - janubers1 Oferty tak dla biznesu jak i osób prywatnych.
g.wronka





Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 19

Post2016-01-12, 13:15    Alternatywa dla lokat Odpowiedz z cytatem
Dlatego ja nie bawię się w żadne lokaty, bo właśnie procent jest niski, tak jak wspomniał Amberus. Na pożyczkach prywatnych jestem w stanie wyciągnąć nawet 20% w skali roku, co jest dla mnie zupełnie nieporównywalne w stosunku do tego, co oferuje bank. Więc jak dla mnie nie ma się nawet co zastanawiać Smile
Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Alternatywa dla lokat
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm