pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Rekomendacje, prognozy » Analiza techniczna, czy fundamentalna ?

Analiza techniczna, czy fundamentalna ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2011-11-27, 17:41    Analiza techniczna, czy fundamentalna ? Odpowiedz z cytatem
Pytanie do doswiadczonych, ktora analiza wedlug was jest lepsza i bardziej efektywna ?
Reklamy
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2011-11-28, 11:33    Analiza techniczna, czy fundamentalna ? Odpowiedz z cytatem
Chyba nikt Ci nie napisze, ze ta jest leszpa bo obie maja wady i zalety i nie da sie stwierdzić ktora lepsza. Przy krotkich oprecajach bardziej sprawdza sie analiza techniczna, jak chcemy inwestowac w dłuższym okresie musimy siegnac po analizę fundamentalna.
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2011-11-28, 20:45    Analiza techniczna, czy fundamentalna ? Odpowiedz z cytatem
Wedlug mnie analiza techniczna mowi nam kiedy inwestowac, a fundametalna w co - tak w skrocie Smile Która z nich jest lepsza i bardziej efektywna zalezy od tego jakich informacji potrzebujesz.
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2011-12-27, 18:00    Analiza techniczna, czy fundamentalna ? Odpowiedz z cytatem
Wedlug mnie trzeba korzystać z obu analiz, im więcej posiadasz informacji na temat danej spolki tym lepsza mozesz podjąć decyzje.
Strona główna forum » Rekomendacje, prognozy » Analiza techniczna, czy fundamentalna ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm