pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Auto weselne - wynajem

Auto weselne - wynajem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Koles34





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 128

Post2011-11-03, 22:11    Auto weselne - wynajem Odpowiedz z cytatem
Witam,

zastanawiam sie nad kupnem auta w stylu retro i wynajmowanie go na rożnego rodzaju eventy ( sluby, imprezy, wieczory kawalerskie itp ) myslicie ze to dobry pomysł w mieście 100tys ?
Reklamy
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2011-11-05, 10:44    Auto weselne - wynajem Odpowiedz z cytatem
Myślałem kiedys o takim biznesie, ale niestety w moim mieście jest strasznie duzo - "autek weselnych". Zorientuj sie jak wyglda sytuacja na rynku u Ciebie, zebys sie nie wkopal.

Jak bedzie malo to fajny samochod, dobra reklama i powinieneś miec zajęte większość weekendow w lato.
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2011-11-06, 14:26    Auto weselne - wynajem Odpowiedz z cytatem
W wiekszosci miast jest duzo tego typu dzialanosci, wystarczy chwilkę poszukać na na necie i ogłoszeń jest od groma. Bez wydania duzej illosci gotowki na reklame ciezko Ci sie bedzie przebic.
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2011-11-07, 21:23    Auto weselne - wynajem Odpowiedz z cytatem
Konkurencja jest w kazdej branzy poprostu trzeba miec lepszy pomysl od innych. Pomysl nad fajna przemyslana kampania reklamowa, podpatrz jak dzialaja inni, kup samochod jakiego jeszcze nie ma na rynku i do bedzie dobrze.
Koles34





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 128

Post2011-11-15, 22:06    Auto weselne - wynajem Odpowiedz z cytatem
Bogacz0:

Podoba mi sie to co napsiales Smile Postanowiłem spróbować i powoli rozgladam sie za fajnym samochodem w stylu retro Smile
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Auto weselne - wynajem
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm