pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Co myślicie na temat Mokotowa?

Co myślicie na temat Mokotowa?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
igax





Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-05-06, 20:21    Co myślicie na temat Mokotowa? Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich. Pilnie potrzebuję mieszkania w Warszawie na wynajem. Warszawa jest mi zupełnie obca, bo nie lubię takich dużych miast, ale chwilowo muszę się przeprowadzić ze względu na pracę. Ponoć Mokotów jest fajny i ludzie polecają, żeby tam wynająć mieszkanie. Co o tym myślicie? Faktycznie ta dzielnica jest dobra? Głównie chodzi mi o dojazd w różne rejony Warszawy. Najbardziej by mi pasowało wynająć coś w centrum, ale ceny są dużo wyższe... Proszę o Wasze opinie na ten temat.
Reklamy
lilak





Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-05-08, 19:59    Co myślicie na temat Mokotowa? Odpowiedz z cytatem
Warszawa to duże miasto, dlatego radzę Ci wynająć coś blisko pracy, szczególnie, że czasem wynajęcie droższego mieszkania jest tańsze niż kupowanie biletów, żeby do jechać albo samochodem Wink także najlepsze dla Ciebie mieszkanie będzie blisko pracy i najlepiej jakiegoś sklepu spożywczego Smile a cena mieszkania również zależy od tego jakiej wielkości chcesz wynająć
Maney





Dołączył: 01 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-09, 23:28    Co myślicie na temat Mokotowa? Odpowiedz z cytatem
Sam mieszkam w Warszawie i uważam, że komunikacja miejska jest na tyle rozwinięta, że wszędzie dojedziesz bez problemu. Wiadomo, że najciężej jest w godzinach szczytu, bo korki są spore, ale na pewno szybciej dostaniesz się autobusem miejskim, metrem czy tramwajem niż samochodem Wink Poza tym Mokotów jest dosyć spokojną dzielnicą Smile Na Twoim miejscu jednak szukałbym czegoś w takiej lokalizacji, by wszędzie było blisko Smile
igax





Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-05-10, 15:17    Co myślicie na temat Mokotowa? Odpowiedz z cytatem
Faktycznie, jak tak sobie poprzeliczałam ceny dojazdów do pracy i czas na nie przeznaczony, to chyba lepiej będzie jak wydam trochę więcej na mieszkanie, a przynajmniej piechotą dojdę do pracy i będę mieć więcej czasu dla siebie. Nie ma się co łaszczyć na kilka złotych i potem żałować...
prozak





Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 13

Post2015-05-12, 12:15    Co myślicie na temat Mokotowa? Odpowiedz z cytatem
Ja nie mieszkam w Warszawie,ale miałem moment w życiu, że bardzo często bywałem w stolicy. I całkowicie potwierdzam to co piszą przedmówcy:lepiej wynająć droższe mieszkanie,ale blisko pracy, bo powroty w korkach i przejazd z jednego końca Warszawy na drugi to masakra i na co dzień się nie da. Więc jeśli masz blisko do biura z Mokotowa to śmiało szukaj tam mieszkania. Powstaje tam teraz wiele nowych osiedli http://apm-development.com.pl/mieszkania-warszawa-mokotow/, więc ofert będzie na pewno dużo.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-06-07, 13:56    Co myślicie na temat Mokotowa? Odpowiedz z cytatem
Ja też zastanawiałem się nad Mokotowem, ale ostatecznie zdecydowałem się na Warszawską wolę. Głównym czynnikiem była lokalizacja i mieszkanie przy metrze. Najkorzystniejszą ofertą była propozycja firmy http://www.19dzielnica.pl/element/lokalizacja Najważniejszym atutem tej części miasta jest doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna oraz fakt, że Wola graniczy ze Śródmieściem – dojazd do centrum stolicy zajmuje zaledwie kilka minut. Ponadto planowana budowa II linii metra w przyszłości jeszcze bardziej usprawni poruszanie się po mieście.
oliwia33





Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 105

Post2017-06-20, 13:35    Co myślicie na temat Mokotowa? Odpowiedz z cytatem
Mokotów jest drogi dość ciasny, osobiście wolałabym mieszkać na Wilanowie, są teraz tam takie piękne osiedla jak Oaza Wilanów, w dobrym miejscu, blisko parku, pałacu i przystanków
Strona główna forum » Hydepark » Co myślicie na temat Mokotowa?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm