pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Co myślicie o motocyklach Kawasaki

Co myślicie o motocyklach Kawasaki

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
jahangir





Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 15

Post2015-03-28, 17:15    Co myślicie o motocyklach Kawasaki Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się nad kupnem motocykla Kawasaki Z1000 , czytałem o nich trochę
mam już doświadczenie ponieważ posiadam już motocykl ale znacznie słabszy .
Reklamy
pawil





Dołączył: 01 Kwi 2015
Posty: 5

Post2015-04-01, 16:02    Co myślicie o motocyklach Kawasaki Odpowiedz z cytatem
Nie lepiej zadawać takie pytania na forum motoryzacyjnym...?
Aidanna





Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-19, 21:32    Co myślicie o motocyklach Kawasaki Odpowiedz z cytatem
obecnie nie mam motocykla, ale wcześniej śmigałem na trzech i temat trochę ogarniam, chociaż na bieżąco nie jestem z nowościami, na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad którymś Kawasaki, bo cenowo są całkiem przystępne no i są mało awaryjne, ze swoimi Kawasaki podczas użytkowania nie miałem problemów a było to motocykle z drugiej i trzeciej ręki, więc swoje już przeszły.



Chcesz się dowiedzieć więcej na temat efektywniejszego robienia zakupów? Wejdź na tego bloga http://www.agnieszkaboszek.vum.pl/member.php?page=comments&newsid=16103 i znajdź dużo cennych porad!

Ostatnio zmieniony przez Aidanna dnia 2015-07-23, 18:19, w całości zmieniany 1 raz
maria2015





Dołączył: 23 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-30, 16:26    Co myślicie o motocyklach Kawasaki Odpowiedz z cytatem
Może i lepiej to zadać na forum motoryzacyjnym ale jak ktoś tutaj pyta to co Ci przeszkadza Smile? Jeśli ktoś zna odpowiedź to się wypowiada a jeśli ktoś tej odpowiedzi nie zna to się nie udziela i po prostu nie wtrąca. Mój brat ma motor kawasaki i czasem z nim jeździłam po autostradzie, naprawdę było dobrze.


Czy potrzebny Ci przydomowy warsztat samochodowy? Twoje auto ciągle się psuje? Wejdź na https://specjaleu.wordpress.com/2015/03/12/warsztat-samochodowy/ i zobacz jak temu zaradzić.

Ostatnio zmieniony przez maria2015 dnia 2015-07-01, 10:29, w całości zmieniany 1 raz
ennejowy





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-29, 21:14    Co myślicie o motocyklach Kawasaki Odpowiedz z cytatem
One są najlepsze ! Smile miałem jeden i po prostu lepszego nie można spotkać..Chociaż w sumie to jest sprawa prosta - kto chce to ma kawasaki a kto chcę to ma Yamahę..Kwestia gustu bardziej i kwestia bardziej dopasowania do tego wszystkiego. Ja mam Kawasaki i sobie chwalę.
vabores





Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 2
Miasto: Warszawa

Post2015-05-30, 16:12    Co myślicie o motocyklach Kawasaki Odpowiedz z cytatem
bardzo wytrzymałe są te motocykle
Merinda_Wilk





Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-30, 17:57    Co myślicie o motocyklach Kawasaki Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od szybkości. Ogólnie fajny motor, fajny model. Kolega posiada po prostu cudo. Warto się przejechać i poczuć wiatr we włosach.
eurak





Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-12, 18:45    Co myślicie o motocyklach Kawasaki Odpowiedz z cytatem
Są świetne, piękne i w ogóle można się w nich zakochać. Silnik robi duże wrażenie. Wystarczy spojrzeć. Miałam możliwości raz zobaczyć to cudo i z chęcią zobaczyła bym jeszcze raz.
Strona główna forum » Hydepark » Co myślicie o motocyklach Kawasaki
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm