pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Czy są jakieś gry, które pomagają w inwestowaniu?

Czy są jakieś gry, które pomagają w inwestowaniu?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ptaszyna





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-08, 14:22    Czy są jakieś gry, które pomagają w inwestowaniu? Odpowiedz z cytatem
Hejka! Czy ktoś z Was orientuje się czy są jakieś gry, które pomagają w inwestowaniu? Czy wiecie może gdzie można kupić tanie gry na ps3? Szukam czegoś dla siebie i jednocześnie dla dzieciaków, najlepiej coś edukacyjnego, co wymaga logicznego myślenia poprzez zabawę, bo przecież tak człowiek uczy się najlepiej:) Nauka poprzez zabawę wychodzi najlepiej i najszybciej:) Może polecicie mi jakieś stronki, gdzie mogę poszukać takich gier? Może jakieś tytuły też, które są godne uwagi? Nie chcę kupować czegoś w ciemno, z polecenia zawsze lepiej, bo istnieje mniejsze ryzyko, że kasa nie pójdzie w ciemno:)

Ostatnio zmieniony przez ptaszyna dnia 2015-07-28, 14:12, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
plastusik





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-08, 14:55    Czy są jakieś gry, które pomagają w inwestowaniu? Odpowiedz z cytatem
Witaj a słyszałeś o Euro Biznesie. Myślę, że również dostaniesz taką grę na ps3. Poszukaj w sieci. Może na allegro.Ewentualnie w jakiś marketach bądź wyprzedażach w sklepach. Jeśli to się nie uda to po prostu wpisz w wyszukiwarkę. Powodzenia.
honorata





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-09, 14:16    Czy są jakieś gry, które pomagają w inwestowaniu? Odpowiedz z cytatem
Przyznam że nie do końca orientuję sie w temacie gier komputerowych tego typu, ja i moje dzieci wolimy zdecydowanie gry planszowe w tej tematyce świetnie nadają się na długie zimowe wieczory spędzamy przy nich czasami kilka długich godzin, a na pc nie ma już takiej frajdy ale jeżeli chcecie akurat na pc to faktycznie popytajcie może na jakimś innym forum tam będa bardziej zorientowani ludzie
ptaszyna





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-09, 14:46    Czy są jakieś gry, które pomagają w inwestowaniu? Odpowiedz z cytatem
plastusik napisał:
Witaj a słyszałeś o Euro Biznesie. Myślę, że również dostaniesz taką grę na ps3. Poszukaj w sieci. Może na allegro.Ewentualnie w jakiś marketach bądź wyprzedażach w sklepach. Jeśli to się nie uda to po prostu wpisz w wyszukiwarkę. Powodzenia.

Dziękuję za podpowiedź! W sumie to nie pomyślałem, że taka gra mogłaby być na PS3, ale faktycznie muszę poszukaćSmile Allegro niestety trochę się obawiam, bo tam się kilka razy zawiodłem na zakupach, ale może ktoś mi poleci jakiś sprawdzony sklep i podrzuci jeszcze jakieś namiary na sprawdzone tytuły przydatne w biznesie i w inwestowaniu?Smile Będę serdecznie wdzięczny:)
ptaszyna





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-09, 14:49    Czy są jakieś gry, które pomagają w inwestowaniu? Odpowiedz z cytatem
plastusik napisał:
Witaj a słyszałeś o Euro Biznesie. Myślę, że również dostaniesz taką grę na ps3. Poszukaj w sieci. Może na allegro.Ewentualnie w jakiś marketach bądź wyprzedażach w sklepach. Jeśli to się nie uda to po prostu wpisz w wyszukiwarkę. Powodzenia.

Dziękuję za podpowiedź! W sumie to nie pomyślałem, że taka gra mogłaby być na PS3, ale faktycznie muszę poszukaćSmile Allegro niestety trochę się obawiam, bo tam się kilka razy zawiodłem na zakupach, ale może ktoś mi poleci jakiś sprawdzony sklep i podrzuci jeszcze jakieś namiary na sprawdzone tytuły przydatne w biznesie i w inwestowaniu?Smile Będę serdecznie wdzięczny:)
Krabik





Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-16, 10:00    Czy są jakieś gry, które pomagają w inwestowaniu? Odpowiedz z cytatem
Gra Finansowa polega na inwestowaniu posiadanych środków w określone aktywa (akcje, obligacje, towary, nieruchomości, dobra luksusowe) w celu maksymalizacji zysku.
Gra stanowi odzwierciedlenie realnych warunków sytuacji gospodarczej. Warunki te odtwarzane są na podstawie codziennie dostarczanych informacji z rynku np. informacji z GPW, sytuacji na rynkach walut, nieruchomości etc. Istotą gry jest, podobnie jak w realnych warunkach inwestowanie mające na celu pomnażanie posiadanych zasobów. Każdy z graczy posiada własne konto, które w grze jest utożsamiane z wirtualnym rachunkiem bankowym zawierającym wykupioną przez gracza liczbą środków. Gra ma charakter edukacyjny.
ZarzadzajGIP





Dołączył: 03 Wrz 2015
Posty: 12

Post2015-09-03, 03:44    Czy są jakieś gry, które pomagają w inwestowaniu? Odpowiedz z cytatem
W internecie można znaleźć wiele symulatorów gry na giełdzie, wystarczy poszukaćWink
Strona główna forum » Hydepark » Czy są jakieś gry, które pomagają w inwestowaniu?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm