pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Czy używacie filtrów wody w domach?

Czy używacie filtrów wody w domach?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
duldy





Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 8

Post2015-06-16, 18:50    Czy używacie filtrów wody w domach? Odpowiedz z cytatem
Cześć!

Zastanawiam się nad zakupem filtra wody do użytku domowego. Używacie takich filtrów? Czy woda jest dzięki nim faktycznie lepsza? Interesują mnie takie filtry, jak tutaj: http://proekojp.pl/filtry-do-oczyszczania-wody-do-celow-domowych/. Polecacie?
Reklamy
tabsiki12





Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 10
Miasto: Warszawa

Post2015-06-25, 12:56    Czy używacie filtrów wody w domach? Odpowiedz z cytatem
ja używam i o 50% jest lepsza więc polecam
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-06-30, 12:16    Czy używacie filtrów wody w domach? Odpowiedz z cytatem
Żeby jeszcze ceny były przystępniejsze, to więcej osób by korzystało.
molrfaf





Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-08, 19:46    Czy używacie filtrów wody w domach? Odpowiedz z cytatem
Kamień to cholerstwo, które niszczy wszystko co stanie mu na drodze. Ja też nie mam nic zrobione dookoła domu ze względów finansowych. W samym domu jest jeszcze dużo do zrobienia ale wolałem zainwestować właściwie na samym początku w tą stację i nie żałuję.
Fida





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-09, 05:41    Czy używacie filtrów wody w domach? Odpowiedz z cytatem
Dopóki gmina, w której mieszkam, nie przyłączała nas do wody miejskiej, musiałam używać filtrów, bo mieliśmy wodę ze studni. A ta była koszmarnie przeładowana żelazem, wszystkie ubrania w praniu farbowała na brąz. Po zmianie jest o niebo lepiej.
kalkalalka





Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-09, 10:48    Czy używacie filtrów wody w domach? Odpowiedz z cytatem
Nie używałam do tej pory, ale właśnie się zastanawiam, bo ostatnio nasza woda tak dramatycznie się pogorszyła, ze nawet czasami wykąpać się nie można jak porządny człowiek... nie wspominając już o napiciu się jej z kranu... więc chyba także będę musiał zainwestować w takie filtry...
Prosiaczek





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-09, 18:56    Czy używacie filtrów wody w domach? Odpowiedz z cytatem
Witajcie jestem nowa na tym forum. Akurat temat mnie zainteresował. Ja takiego filtra nie używam ale wydaje mi się, że jest to potrzebne przy takich zanieczyszczeniach wody.
Luubor





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-09, 21:31    Czy używacie filtrów wody w domach? Odpowiedz z cytatem
Z tym zanieczyszczeniem wody to chyba zależy od miasta. Byłam niedawno w Jastrzębiu, gdzie woda miejska jest ciągnięta z czeskich gór. Jest absolutnie czysta, nie ma problemu z piciem jej prosto z kranu. Podobno nie ma tam problemu z kamieniem.
lpaszczeszyc87





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-10, 18:52    Czy używacie filtrów wody w domach? Odpowiedz z cytatem
Witam,
ja nie używam filtru ponieważ woda w rurach we Wrocławiu jest na tyle czysta, że bez żadnego problemu można ją pić. Zostało to sprawdzone i udowodnione. Śmieszne jest natomiast to, że w zależności od dzielnicy miasta woda smakuje inaczej.
gregorek





Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-17, 10:14    Czy używacie filtrów wody w domach? Odpowiedz z cytatem
Z badań wynika, że na problemy z kranówką częściej wskazują mieszkańcy dużych miast. W im większej miejscowości mieszkają Polacy, tym gorzej oceniają jakość wody kranowej w swoim domu i mniej jej ufają. Jednocześnie niemal połowa Polaków uważa, że rozwiąże problemy z wodą kranową gotując ją. Tymczasem eksperci podkreślają, że gotowanie wody nie wpływa na zmianę jej chemicznego składu. Nie ma co się łudzić, że gotując wodę sprawimy, że będzie zdrowsza i smaczniejsza.
maniek





Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 12

Post2015-07-17, 11:02    Czy używacie filtrów wody w domach? Odpowiedz z cytatem
jest lepsza , i nie ma nawet o czym gadać . Ja mam taki filtr i powiem tak : ,że po kawie , herbacie nie ma na kubku takich osadów obleśnych . także zdecydowanie polecam właśnie te filtry.
Maksymilian





Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 3
Miasto: Dęblin

Post2015-07-20, 10:00    Czy używacie filtrów wody w domach? Odpowiedz z cytatem
Ja nie wyobrażam sobie teraz jak bez filtra w kuchni mógłbym robić kawę czy herbatę.
Emilka48





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-23, 20:33    Czy używacie filtrów wody w domach? Odpowiedz z cytatem
Ja akurat mam filtr Dafi Unimax, zielony cyfrowy na 3litry wody. Dla mnie filtr jest naprawdę super sprawą, wygodną szczególnie przy prasowaniu icon_smile.gif jestem spokojna o to że żelazko nie będzie zakamienione. To samo tyczy się żelazka i wogóle zupełnie inaczej smakuje mi herbata z wody filtrowanej niż nie.
Juno





Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-08, 16:55    Czy używacie filtrów wody w domach? Odpowiedz z cytatem
Tak, korzystam z filtrów wody w domu. Przez kilka lat korzystałam z filtru nakładanego na kran. Niestety coraz częściej się psuły. Teraz wymieniłam na filtr zewnętrzny, stojący. Jest podobnej wielkości co czajnik elektryczny. Woda z niego rzeczywiście smakuje lepiej.
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2016-12-13, 14:57    Czy używacie filtrów wody w domach? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem warto korzystać z filtrów do wody, zwłaszcza w mniejszych miastach i na wsi, gdzie jakość wody i jej smak pozostawiają wiele do życzenia. Odpowiedni filtr oczyści taką wodę ze wszystkich szkodliwych substancji, poprawi też jej smak. Zerknijcie na te filtry http://www.kunasystem.pl - woda z takich urządzeń jest krystalicznie czysta i mogą ją pić nawet niemowlęta.
Strona główna forum » Hydepark » Czy używacie filtrów wody w domach?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm