pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Dom opieki Warszawa

Dom opieki Warszawa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tadeusz16





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-10, 20:13    Dom opieki Warszawa Odpowiedz z cytatem
Witajcie, mam takie pytanie głównie do warszawiaków. Czy moglibyście mi polecić jakiś sprawdzony dom opieki, ze szczególnym uwzględnieniem opieki osobami z chorobą Alzheimera? Może być na obrzeżach Warszawy lub też niedaleko niej, dojazd może zmieścić się do 50 km. Dostałem nową pracę w Warszawie i będę tam cały dzień, więc nie mogę mojej mamy zostawić samej w domu – nie będzie miał się nią kto tam zaopiekować, dlatego taka decyzja... Czekam na wasze pewne rekomendacje, dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi.
Reklamy
movenpi





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 9

Post2015-08-10, 21:57    Dom opieki Warszawa Odpowiedz z cytatem
No niestety czasami musimy zmierzyć się z takimi decyzjami wiem coś o tym, ale pamiętaj żeby nie mieć poczucia winy i pretensji do siebie że to robisz, ja przez dłuższy okres katowałam się myślami że jestem wyrodną córką ale teraz z perspektywy czasu wiem że była to najlepsza decyzja, mama ma tam mnóstwo zajęć i świetną opiekę, może dziwnie to zabrzmi ale jest szczęśliwa. Tylko ten dom jest we Wrocławiu bo tu mieszkamy
ngottczel92





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-13, 10:23    Dom opieki Warszawa Odpowiedz z cytatem
Jest to temat delikatny, mało kto się odważy napisać lub publicznie powiedzieć, że potrzebuje domu opieki, dlatego i tak chylę czoła, że Pan się zdecydował na taki post. Kwestia czasu, by ktoś doświadczony się wypowiedział. Mój znajomy musiał załatwiać dom opieki dla wujka pod Olsztynem, wcale nie miał wsparcia ze strony rodziny - dopiero po roku od decyzji rodzina zauważyła, że to było potrzebne, więc trzymam kciuki, by miał Pan większe wsparcie wśród bliskich!
Lakierobik





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-13, 13:29    Dom opieki Warszawa Odpowiedz z cytatem
ja znam jeden dom opieki w Warszawie ( moja babcia tam przebywa, też ma chorobę Alzheimera), tutaj masz link do nich: http://www.domyopiekiolimp.pl , sprawdź sobie dokładnie jakie mają warunki, ja jestem zadowolona, zarówno pod względem płacenia jak i opieki nad moją babcią, pracują w nim pielęgniarki i lekarze specjaliści, tylko dlatego nie bałam się oddać tam babci Smile
korporacja





Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 5

Post2015-08-18, 12:34    Dom opieki Warszawa Odpowiedz z cytatem
Ja polecam ten dom opieki: http://www.favore.pl/364094_dom-opieki-opieka-dla-seniora-rehabilitacja-do-warszawa-mazowieckie.html. Jest profesjonalnie, życzliwie no i niedaleko Warszawy.
tassak





Dołączył: 21 Sie 2015
Posty: 2

Post2015-08-21, 07:51    Dom opieki Warszawa Odpowiedz z cytatem
O dzięki za polecenie, niestety muszę w tej tematyce się zagłębić.
mietekmor





Dołączył: 11 Gru 2015
Posty: 6

Post2015-12-15, 17:00    Dom opieki Warszawa Odpowiedz z cytatem
Witaj, Powiem Ci szczerze że gdybym był w takiej sytuacji co Ty to zastanowiłbym się nad tym co miałbym zrobić?! I mam nadzieję że nie będę... Ale gdybym mógł Ci w jakiś sposób doradzić to myślę że skoro nie masz żadnego innego wyjścia to chyba to jest jedynie dobre rozwiązanie z sytuacji. Z tego co wiem moja przyjaciel był w podobnej sytuacji tyle że chodziło o jego babcię i wiem że umieścił ja w domu opieki Olimp. Mimo że był zadowolona z opieki jaką tam darzyli jego babcię ale nie dawało mu to spokoju że jednak babcia jest w obcych rękach i dlatego postanowił zatrudnić opiekunkę do niej do domu.
Strona główna forum » Hydepark » Dom opieki Warszawa
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm