pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Eskadry espadryli

Eskadry espadryli

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
iwaniuk82





Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 22
Miasto: GB

Post2017-06-17, 22:31    Eskadry espadryli Odpowiedz z cytatem
Doglądam już kolejny raz oferty last minute i nadziwić się nie mogę, jak niewielkie pieniądze trzeba zapłacić za wylot za granicę, kiedy w podobnej cenie wychodzi spędzenie wakacji nad polskim morzem. Pomijam takie drobiazgi, jak super oferty wylotu do Egiptu, gdzie Polacy ostatnio szczęścia nie mają, a ze względu na migrantów, to już w ogóle kraj ten jest coraz częściej pomijany. Zabiera się więc moja żona do pakowania (w końcu wynalazłem jakąś Chorwację), zostaje nam kilka dni do wylotu, a tak, że oczywiście nie ma butów na wyjazd!?! I w te pędy po sklepach i nerwy znowu, a wystarczyło tylko znaleźć dobrą cenę i wiedzieć czego szukać - https://www.primamoda.com.pl/buty-damskie-skorzane-online/espadryle.html - a odpowiednich ofert nie brakuje, tym bardziej, że bez sandałów czy espadryli na wakacje to nie ma w ogóle co się ruszać. Żebyście tylko wiedzieli, jakie to były nerwy. Pytanie zatem, czego wy najczęściej zapominacie na moment przed wyjazdem? Pozdro wszystkim.
Reklamy
Strona główna forum » Hydepark » Eskadry espadryli
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm