pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Facebook, czy to dobry sposób na reklame ?

Facebook, czy to dobry sposób na reklame ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2015-03-31, 11:08    Facebook, czy to dobry sposób na reklame ? Odpowiedz z cytatem
Facebook to zdecydowanie bardzo dobra i wygodna reklama docierająca do większości osób. Ważne jest pisanie poprawnych postów z zachęcającym tekstem i zdjęciem. Im więcej polubień tym dalej trafia Nasza reklama. Ważnym atutem tego typu reklamy jest możliwość zaplanowania postów. Co ułatwia Nam prowadzenie danego funpage. Możemy zaplanowac wszystkie posty na tydzień/miesiąc i później zbierać żniwa Smile
Reklamy
JerzyM





Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 7

Post2015-03-31, 12:10    Facebook, czy to dobry sposób na reklame ? Odpowiedz z cytatem
FB jest dobrym kanałem reklamowym, szczególnie jak zbudujesz swoją społeczność, wtedy jednym/dwoma postami możesz generować spory ruch na stronie.

Jak nie masz społeczności to zostają FBads, które mają sporo opcji dopasowania do twoich wymagań.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-04-01, 14:06    Facebook, czy to dobry sposób na reklame ? Odpowiedz z cytatem
Ale te reklamy na FB nie zawsze spełniają swoje zadanie.
bienkas





Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-04-02, 14:48    Facebook, czy to dobry sposób na reklame ? Odpowiedz z cytatem
Dlaczego tak uważasz, że nie zawsze spełniają po prostu te jakieś takie różne kanały reklamowe przecież to jest według mnie co najmniej dziwne..Na fejsie zawsze można liczyć na swoich znajomych, że oni w sposób odpowiedni po prostu dadzą Ci lajki lub komuś polecą.



Interesują Cię zestawy co2 ? Wejdź na naszą stronę i przejrzyj całą masę wspaniałych ofert! Z pewnością znajdziesz to, czego szukasz!

Ostatnio zmieniony przez bienkas dnia 2015-05-27, 15:56, w całości zmieniany 1 raz
bombiacz





Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-10, 18:54    Facebook, czy to dobry sposób na reklame ? Odpowiedz z cytatem
Uważam, że to dobry pomysł reklama bloga bądż własnej strony na Facebook. Generalnie dany portal jest przeglądany przez wiele użytkowników wiec reklama będzie miała wzięcie.


Szukasz inspiracji na urządzenie mieszkania, domu lub ogrodu? Wejdź na tego bloga http://arkadiuszdopierala.blog.com/ i znajdź całą masę super pomysłów!

Ostatnio zmieniony przez bombiacz dnia 2015-06-07, 19:40, w całości zmieniany 1 raz
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-04-10, 20:38    Facebook, czy to dobry sposób na reklame ? Odpowiedz z cytatem
Dobra rzecz. Jestem w około 300 grupach tematycznych. Reklamuje swoje strony [ ok. 10 ] tak że ruch jest. Tu jedna z nich - http://zarabiajnabankach.blogspot.com/
Zbenek345





Dołączył: 18 Kwi 2015
Posty: 7

Post2015-04-18, 20:10    Facebook, czy to dobry sposób na reklame ? Odpowiedz z cytatem
Mi się właśnie zdaję iż to jest bardzo dobry i ciekawy pomysł bo po prostu na facebooku jakby nie patrzyć toczy się po prostu taka największa wlaśnie interakcja z użytkownikiem i oni po prostu mogą tak na bieżąco po prostu się ze sobą komunikować i przesyłać swoje poglądy : )


Zapraszam do zajrzenia na mojego bloga: http://www.elektronicznyswiat.e-blogi.pl/ Smile tam troszkę inna tematyka, ale mam szczerą nadzieję, że przynajmniej niektórym z Was przyda się odrobina nowinek użytecznych..Smile

Ostatnio zmieniony przez Zbenek345 dnia 2015-05-28, 21:14, w całości zmieniany 1 raz
gumis





Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 7

Post2015-04-20, 07:13    Facebook, czy to dobry sposób na reklame ? Odpowiedz z cytatem
Super jest to pomysł przecież. (: Teraz bardzo wiele firm na to stawia tylko po to by zyskać te najlepsze lajki i coś w tym właśnie musi być przecież heee Jeśli chodzi o mnie to jak prowadziłem kumplowi stronę firmową to też go namawiałem do tego, żeby fan page założył.


To co nam bylo co nam sie wyremontowalo jak to moze byc dla nas i warto to http://www.remontyromana.vum.pl/member.php?page=comments&newsid=15947 odwiedzic. Dobre to strony i dobre to sa rzeczy. REMONTADA

Ostatnio zmieniony przez gumis dnia 2015-06-23, 10:54, w całości zmieniany 1 raz
Floki





Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-22, 13:53    Facebook, czy to dobry sposób na reklame ? Odpowiedz z cytatem
Fanpage na Facebooku to zawsze dobry pomysł. Nie wymaga wiele nakładu pracy, ludzie lubią kontaktować się z firmą przez fejsa. Jeżeli firma dociera z contentem do młodzieży jest to wręcz pozycja obowiązkowa.


Teraz juz tylko moge powiedziec jak to jest z wami, ze chodze czasem na zakupy a czasem na nie nie chodze. Jak nie w galeriach to tu http://zakupyznatala.blog.interia.pl/?id=3359575 to tam

Ostatnio zmieniony przez Floki dnia 2015-06-23, 13:38, w całości zmieniany 1 raz
monika35





Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 8
Miasto: Zielona Góra

Post2015-04-24, 22:08    Facebook, czy to dobry sposób na reklame ? Odpowiedz z cytatem
Witam,
To bardzo dobry sposób reklamy, posiadanie facebooka jest dla różnych instytucji, firm, prawie że obowiązkowe, jeśli fanpage jest często aktualizowany, fajnie prowadzony i po prostu widać, że ktoś o niego dba, to przyciąga nowych lajkujących, zainteresowanych itp. i utrzymuje dotychczasowych, taka dobrze przemyślana reklama przy pomocy facebooka może dać niezłe wyniki.
NIe jest tania reklama ale zawsze mozna probowac na blogu...w tym przykladie swietnie jest to opisane od czego zaczynac i jak dalej isc http://blogkierowcy.blox.pl/html

Ostatnio zmieniony przez monika35 dnia 2015-06-22, 13:54, w całości zmieniany 1 raz
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-05-01, 11:27    Facebook, czy to dobry sposób na reklame ? Odpowiedz z cytatem
Reklama na Fb wcale nie jest taka tania.
pawa





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 16

Post2015-07-14, 11:25    Facebook, czy to dobry sposób na reklame ? Odpowiedz z cytatem
Facebook też już od dłuższego czasu nie jest tym samym medium społecznościowym co kiedyś, rozwija się, dodaje nowe funkcje = nowe możliwości, by promocja firmy w internecie dla firm była efektywniejsza. Można całkiem za darmo się reklamować lub stosując płatne reklamy , aczkolwiek niedroga jest reklama firmy i przede wszystkim można ją kierować do określonej grupy odbiorców wg. ich zainteresowań itp. Inną sprawą jest, że w ten sposób też kierujesz ruch na swoją stronę internetową, a Twój marketing internetowy firmy rozszerza się o większe korzyści.
katia81





Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 5

Post2015-07-19, 19:15    Facebook, czy to dobry sposób na reklame ? Odpowiedz z cytatem
Facebook jest dobry, ale trzeba z głową wszystko robić. Nie każda firma powinna się tam znaleźć. Jeśli już chce zaistnieć na tym portalu społecznościowym, to wpierw powinna mieć przygotowaną strategię. Bez tego nie da rady. Profil musi być prowadzony dobrze, albo wcale.
Kafadz





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-22, 16:38    Facebook, czy to dobry sposób na reklame ? Odpowiedz z cytatem
Witam to bardzo dobry sposób na reklamę, na prawdę dużo bowiem ludzi tak reklamuje swoje firmy, gdyż można dotrzeć do masowego odbiorcy.
Wress





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 15:33    Facebook, czy to dobry sposób na reklame ? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że facebook jest dobrą metodą rozreklamowania swojej firmy, tam zawsze zagląda pełno ludzi. Gdyby to nie pomogło, załóż własną stronę internetową lub bloga.
Strona główna forum » Marketing, reklama » Facebook, czy to dobry sposób na reklame ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm