pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Firma kateringowa

Firma kateringowa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Sobolek





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-07, 20:36    Firma kateringowa Odpowiedz z cytatem
Witajcie!
Mam do Was pytanie odnośnie założenia firmy kateringowej. Moja matka doskonale zna się na gotowaniu, ale nie za bardzo na biznesie, dlatego od tygodni suszy mi głowę, abym pomógł jej w uzbieraniu konkretnych info. Pytam w różnych miejscach, może Wy również pomożecie - mam taką nadzieję.
O co mama powinna zadbać? Kogo zatrudnić, żeby pomógl jej taki interes rozkręcić? Kto zrobi biznesplan? Poradzicie?
Reklamy
Maszmara





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-23, 18:16    Firma kateringowa Odpowiedz z cytatem
Najlepiej będzie dla Ciebie jeśli zatrudnisz ludzi z doświadczeniem. Potrzebujesz jakiegoś na pewno dobrego kucharza. To on Ci może zrobić dużo dobrej roboty. Smile jeśli nie będziesz miał dobrego kucharza to możesz zapomnieć o tym, że będą Ciebie odwiedzać jacyś klienci..
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2015-12-27, 12:43    Firma kateringowa Odpowiedz z cytatem
To zależy też od lokalizacji, bo nie w każdej miejscowości ludzie są zainteresowani takimi usługami. U mnie nikt by z tego nie skorzystał. My wolimy sami znaleźć przepis na tradycyjne gołąbki, zamiast kupować od kogoś.
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2015-12-31, 05:15    Firma kateringowa Odpowiedz z cytatem
Niełatwo konkurować na tym rynku.
Werok





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 6

Post2015-12-31, 12:17    Firma kateringowa Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim dobry personel, ale także rozeznanie na rynku pracy, czy taka firma będzie miała rację bytu:-) u nas w mieście jest taka firma i obsługuje ona nawet wesela w Miejskim Ośrodku Kultury, bo tam nie mają kucharzy na miejscu. Także dostarcza posiłki wszystkim przedszkolom i szkołom, a także firmom. I choć miejscowość do metropolii nie należy, całkiem nieźle im się powodzi:-) Bo nie ma konkurencji!
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-01-21, 19:17    Firma kateringowa Odpowiedz z cytatem
W większych miastach sprawdzi się pomysł dietetycznego menu, zdrowego jedzenia. Zobacz przykład http://profesjonalny-catering.pl/ - znajdą pomysł na każda imprezę i znają się na smakach i tym, czego organizmy w dzisiejszych czasach tak naprawdę potrzebują. Chcemy być fit, a nie zawsze mamy czas na przygotowywanie zdrowych posiłków. To strzał w dziesiątkę.
Strona główna forum » Hydepark » Firma kateringowa
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm