pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » firma podatki i progi podatkowe

firma podatki i progi podatkowe

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
sally78





Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 79

Post2019-01-11, 14:57    firma podatki i progi podatkowe Odpowiedz z cytatem
hej,
zastanawiam się z kolegą nad otwarciem firmy odzieżowej, boje się, że będę musiał dużo oddawać do państwa, ponieważ będzie raczej mnie obowiązywał próg 32% - http://bank-lokata.edu.pl/progi-podatkowe-2018-jakie-progi-podatkowe-obowiazuja-aktualnie-w-polsce/ czy wy macie jakieś rozwiązanie na tego typu sytuacje?
Reklamy
mrowka





Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 83

Post2022-12-15, 18:47    firma podatki i progi podatkowe Odpowiedz z cytatem
Sama ostatnio zastanawiałam się, czym jest dokładnie podatek odroczony. Okazuje się, że to część składowa podatku dochodowego. Pojawia się on w wyniku różnic przejściowych pomiędzy wartością bilansową danego składnika aktywów lub pasywów, a jego wartością dodatkową. Muszę przyznać że to bardzo ciekawa sprawa
Eric





Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 95

Post2023-04-11, 21:43    firma podatki i progi podatkowe Odpowiedz z cytatem
Cześć, czy są tu osoby, które korzystają z usług dot. rozliczenia podatkowe warszawa ? Jestem w trakcie poszukiwań sprawdzonej i profesjonalnej firmy, która pomoże mi w złożeniu deklaracji podatkowych i zapewni kompleksową obsługę w tym zakresie. Oprócz tego ważne jest dla mnie aby była rzetelna oraz terminowa, a jednocześnie posiada doświadczenie i aktualną wiedzę w tym zakresie. Czy ktoś jest mi coś w stanie doradzić w tym temacie ?
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 315

Post2024-02-15, 21:43    firma podatki i progi podatkowe Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich! Dziś natknąłem się na istotny artykuł na stronie https://doba.pl/wroclaw/artykul/kiedy-i-jak-marynarze-powinni-dokonywac-rozliczen-podatkowych-/47014/17/noa123. Artykuł skupia się na kwestiach rozliczeń podatkowych dla marynarzy, podając cenne wskazówki dotyczące tego, kiedy i jak należy dokonywać rozliczeń. Jeśli zastanawiasz się nad tym tematem lub chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat podatków marynarskich, to gorąco polecam lekturę!
Strona główna forum » Hydepark » firma podatki i progi podatkowe
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm