pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Gdzie odłożyć pieniądze ?

Gdzie odłożyć pieniądze ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
byczek





Dołączył: 18 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-04-18, 20:53    Gdzie odłożyć pieniądze ? Odpowiedz z cytatem
To było chyba dawno i nieprawda bo teraz jak patrzę po prostu to w tym banku wszystko jest poniżej 3 procent..Teraz jedynie to się opłaca po prostu jakby to powiedzieć założyć jakąś lokatę właśnie w mbanku i nigdzie więcej hehe : D albo do bumkachera w stylu wszystko albo nic : D


Szukasz inspiracji na urządzenie mieszkania? Wejdź na tego bloga http://meblarskiemarzenie.blog.iwoman.pl/ i znajdź całą masę super pomysłów!

Ostatnio zmieniony przez byczek dnia 2015-05-28, 15:46, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
karcikuta





Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-21, 11:55    Gdzie odłożyć pieniądze ? Odpowiedz z cytatem
Z takim podejściem albo wszystko albo nic zdecydowanie daleko nie zajdziesz i po prostu jakby Ci powiedzieć nie jest to aż taki bardzo mądry sposób..Zdecydowanie lepiej zainwestować w lokaty bo każdy laik to może zrobić i to bez żadnej znajomości finansów czy coś takiego.


moją wielką pasją jest akwarystyka w takiej tematycę prowadzę też swojego bloga https://adriannak90.wordpress.com/2014/12/31/akwaria/ na którego zapraszam wszystkich milośników akwarystyki

Ostatnio zmieniony przez karcikuta dnia 2015-06-22, 13:13, w całości zmieniany 1 raz
dawid.p





Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-14, 07:06    Gdzie odłożyć pieniądze ? Odpowiedz z cytatem
Też mam ten problem. Chcę odłożyć trochę pieniędzy na lokatę ale nie bardzo się orientuje bo teraz sporo jest lokat miesięcznych lub 3-miesięcznych z ciut wyższym oprocentowaniem ale co po tym okresie, szukać kolejnej krótkoterminowej z wyższym oprocentowaniem?
tamara32





Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 60

Post2016-02-29, 08:18    Gdzie odłożyć pieniądze ? Odpowiedz z cytatem
Mnie bardziej zastanawia gdzie kupić złoto? Teraz to chyba najbezpieczniejsza lokata kapitału prawda?
misterkonefka





Dołączył: 29 Lut 2016
Posty: 1

Post2016-02-29, 13:18    Gdzie odłożyć pieniądze ? Odpowiedz z cytatem
Ciekawą ofertę ma Toyota bank. Promocja niedługo się kończy, a oprocentowanie całkiem niezłe tutaj szczegół -oszczednoscionline.pl - ranking lokat
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2016-03-04, 10:16    Gdzie odłożyć pieniądze ? Odpowiedz z cytatem
Lokaty bankowe to jedna z lepszych opcji na dzień dzisiejszy. Tym bardziej, że możemy sobie wybrać, czy interesują nas krótkoterminowe, kwartalne, średnio czy długoterminowe.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2016-03-04, 14:07    Gdzie odłożyć pieniądze ? Odpowiedz z cytatem
Powinno się szukać rzeczy gdzie nie ma ryzyka a dochód jest właściwy . Proszę zapoznać się z tymi firmami - http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Konkretne-zarabianie.htm następnie się skontaktować, a dokładnie wszystko wyjaśnię, oraz pomogę.
zojamak





Dołączył: 29 Mar 2016
Posty: 1

Post2016-03-29, 15:23    Gdzie odłożyć pieniądze ? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej na lokatę. Są tam bezpieczne i otrzymujesz odsetki. Przede wszystkim pieniądze nie tracą na wartości. Na stronie oszczednoscionline.pl są zawsze aktualne rankingi.
BlogerFinansowy





Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 5

Post2016-03-29, 21:38    Gdzie odłożyć pieniądze ? Odpowiedz z cytatem
Aktualnie bardzo dobre warunki ma BZ WBK i konto godne polecenia w promocji dostajemy 120 zł za załózenie i 4% na koncie! nie lokacie wiec mozemy wplacac i wyplacac kiedy checmy. Promocje bankową z premia 120 opisuje na: http://www.50zlzakonto.pl/tag/konto-godne-polecenia/
inka28





Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 21

Post2016-04-15, 08:49    Gdzie odłożyć pieniądze ? Odpowiedz z cytatem
po tych wszystkich aferach finansowych najlepiej trzymać pieniążki w domu, no chyba że chcecie dodatkowo zarobić i umieścić je na jakiejś lokacie, co prawda jak dla mnie to dość ryzykowne
Maciejaszek





Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 38

Post2016-06-19, 19:00    Gdzie odłożyć pieniądze ? Odpowiedz z cytatem
Powiedziałbym,ze najlepiej to do skarpety Smile Ale wynika to z mojego złego doświadczenia z funduszem nieruchomości BPH FIZ.Miałem trochę oszczędności a obecnie nie mam nic-muszę walczyć o ich odzyskanie.Na szczęście nie jestem sam i już szykujemy z innymi poszkodowanymi pozew zbiorowy.
A Tobie radze zorientować się w kwestii lokat to chyba najlepsze wyjście w obecnych czasach.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2016-06-19, 21:02    Gdzie odłożyć pieniądze ? Odpowiedz z cytatem
Ani lokata, obligacje czy inne. Szkoda pieniędzy, one powinny na siebie zarabiać i to solidnie. Chcesz bezpiecznie i bez ryzyka mieć dochód w granicach 20 % czy więcej - skontaktuj się przez skayp, mój adres janubers1.
Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Gdzie odłożyć pieniądze ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm