pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Gospodarka » Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem?

Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
Tolla8





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 2
Miasto: Warszawa

Post2015-05-11, 08:38    Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem? Odpowiedz z cytatem
witam. Greków kupują Rosjanie na wagę, toż oni mogą mówić wszystko wszystko
Reklamy
Janek3





Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 3

Post2015-05-12, 05:45    Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem? Odpowiedz z cytatem
witam. kupuję po znajomości, zawsze jakościowy produkt i jestem bardzo zadowolony
citronek





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-12, 15:32    Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem? Odpowiedz z cytatem
Co to nam da, że będziemy się zajmować Grecją..Raczej nic nam to nie da, musimy się sami sobą zająć. To będzie dla nas lepiej. Grecja sobie jakoś radzi i ma się dobrze przecież..Najważniejsze teraz dla nas jest zdrowie i bezpieczeństwo czy jakoś to tak leciało.. Very Happy
michaell66





Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-17, 15:24    Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem? Odpowiedz z cytatem
Niestety, ale obywatele Grecji są od przynajmniej dwóch pokoleń przyzwyczajani do realizacji populistycznych deklaracji polityków i bez zmiany pokoleniowej trudno będzie wprowadzić w tym kraju jakieś daleko idące zmiany. Być może dług się nieco zmniejszy, ale nadal będzie stanowił problem.
Greta





Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-18, 07:51    Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem? Odpowiedz z cytatem
Teraz Grecja wychodzi ze strefy Euro a przynajmniej ma taki zamiar..Proszę mi powiedzieć jeną rzecz co sądzicie na temat właśnie tego aby Grecja wychodziła z tej strefy Euro, myślicie, że robią oni dobre posunieęcie czy raczej to takie zagranie, schowanie się pod parasol?
kontraktor





Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-24, 18:16    Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem? Odpowiedz z cytatem
Największy problem Grecji polega na tym, że Grecy nie chcą uporać się z zadłużeniem, a przynajmniej znaczna część greckiego społeczeństwa tego nie chce. Myślę podobnie jak jeden z przedmówców, że w znacznej mierze wynika to z pokoleniowych przyzwyczajeń do tzw. scojalu.
barabasz





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-25, 07:37    Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem? Odpowiedz z cytatem
W Grecji nie tak jak w Polsce, że trzeba pracować tak ciężko zwykle za psie pieniądze..Tam jest zupełnie odwrotnie tam pracują mało i dlatego mają kryzys..Im się chyba nie chcę robić, nie raz o tym było przecież w telewizji, że grecy to pracy się bardzo często spóźniają.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-05-25, 11:26    Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem? Odpowiedz z cytatem
Grecy wcale nie chcą zaciskania pasa.
Raz już dostali pulę unijnych pieniędzy, więc i teraz liczą na to samo.
Apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Raz Greków rozochocili, więc ci wyciągają rękę po jeszcze.
hymik





Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 2
Miasto: Rzeszów

Post2015-06-02, 18:51    Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem? Odpowiedz z cytatem
może być problem
fed2015





Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 4

Post2015-06-13, 00:31    Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem? Odpowiedz z cytatem
Jestem za tym aby spłacać te kredyty które były uczciwe Wink oczywiście żarty żartami ale jednak trzeba przyznać że jeśli Grecja tego nie zrobi nie spłaci tego to my będziemy za to zapłacić - pomijam fakt że zyski niemieckie z tych kredytów i tak zostały osiągnięte
stafik





Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-14, 07:58    Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem? Odpowiedz z cytatem
Grecja ma się dobrze, przynajmniej oni wiedzą jak mają żyć i przynajmniej u nich jest tak w miarę okej. Po prostu warto się interesować nami a nie interesować się jakimiś innymi krajami bo na co. Tutaj jesteśmy w Polsce i to trzeba się interesować co się z nami dzieje.
retror





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-15, 02:11    Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem? Odpowiedz z cytatem
nie jestem fascynatem grecji ale musze przyznać że mnie ciekawi jak to się dzieje że miliardy wyparowują a nikt nie płacze po tych milardach więc kto za to płaci tajemnczze ludzki czy też jednak bogaci Wink ale w to nie wierzę więc obstawiam że my płacimy WinkA
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-06-30, 12:15    Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem? Odpowiedz z cytatem
Ten dług wynosi 180% PKB i jest nie do spłacenia.
majnikson





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-09, 21:40    Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem? Odpowiedz z cytatem
Co nas to obchodzi ? Przecież my mamy swoje problemy..Wystarczy się przejść do szpitala i wystarczy zobaczyć jakie tam osoby chore dostają jedzenie..To za to się płacie taki kwoty zus, żeby to potem właśnie cały jeść takie najgorsze ochłapy gdzieś w szpitalu Sad?
bakahaman





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 3

Post2015-07-11, 14:06    Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem? Odpowiedz z cytatem
Pewnie pójdą na ustępstwa bo nikt nie chce wyjścia Grecji ze strefy Euro. Grecja zrobi większe reformy, Unia Europejska się na nie zgodzi bo nie będzie mieć za bardzo wyjścia dążąc do stabilizacji na rynkach finansowych i problem odłożą na kilka miesięcy.
Strona główna forum » Gospodarka » Grecja nie upora się ze swoim zadłużeniem?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm