pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Honker Cargo - budżetowa propozycja na czasy kryzysu

Honker Cargo - budżetowa propozycja na czasy kryzysu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl





Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16776945

Post2012-11-19, 20:33    Honker Cargo - budżetowa propozycja na czasy kryzysu Odpowiedz z cytatem
Reklamy
EOE
Gość







Post2012-11-19, 20:33    Honker Cargo - budżetowa propozycja na czasy kryzysu Odpowiedz z cytatem
No i oczywiści najlepiej od razu pojechać po Polskim samochodzie. Niemcy chwaląswoje tak samo czesi francuzi i inni. A Polacy??? Wolałbym kupic cargo niż innego zagranicznego dostawczaka z 2 powodów:Wiem że wspieram polską motoryzacje i gospodarkę a drugi powód żę nie chce mięć nowego samochodu pełnego elektroniki który p wjechaniu w teren sie rozkraczy
kamil
Gość







Post2012-11-24, 14:06    Honker Cargo - budżetowa propozycja na czasy kryzysu Odpowiedz z cytatem
Honker Cargo to nie 4x4, ja do firmy wybiorę zagraniczne pojazdy
Kacper2412931
Gość







Post2012-12-02, 21:09    Honker Cargo - budżetowa propozycja na czasy kryzysu Odpowiedz z cytatem
pier... . Nawet nie byliście na jeździe próbnej, a już mówicie że to zły samochód.Bryła jest z Lublina.Jak ma dorównać zachodnim samochodom firma co w tej branży istnieje 3 lata-pomyślcie trochę.
qwrewr
Gość







Post2012-12-21, 20:35    Honker Cargo - budżetowa propozycja na czasy kryzysu Odpowiedz z cytatem
samochod dno oby nie znalazl zadnego nabywcy bo to zacofany samochod jak i caly ten kraj
Strona główna forum » Motoryzacja » Honker Cargo - budżetowa propozycja na czasy kryzysu
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm