pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Inwestycja w przyszłosc dziecka

Inwestycja w przyszłosc dziecka

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Lissa





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 125

Post2012-12-13, 14:38    Inwestycja w przyszłosc dziecka Odpowiedz z cytatem
Chciałabym co miesiąc odkładać pewna kwotę pieniędzy na przyszłość dziecka, żeby miało lepszy start. Zastanawiałam sie nad funduszem inwestycyjnym, ale moze ktos ma lepszy pomysl jak i gdzie najlepiej ulokowac oszczędności ?
Reklamy
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-12-17, 10:50    Inwestycja w przyszłosc dziecka Odpowiedz z cytatem
Zalezy o jakiej kwocie mowimy. Ja bym polecal jakis dobry fundusz inwestycyjny, bo w lokaty nie ma co sie bawic.
Koles34





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 128

Post2012-12-24, 11:03    Inwestycja w przyszłosc dziecka Odpowiedz z cytatem
Najlepiej sprawdzaja sie programy systematycznego oszczędzania, sa bardzo proste wplacasz co miesiąc okreslona kwote i masz od tego %.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2012-12-26, 09:27    Inwestycja w przyszłosc dziecka Odpowiedz z cytatem
Mogę zaoferować jeszcze lepsze wyjście. Tak samo bezpieczne [Polska firma] Masa osób korzysta. Zysk procentowy nie porównanie lepszy. Więcej na pw.
kluska33





Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 24

Post2013-01-28, 19:18    Inwestycja w przyszłosc dziecka Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem najlepiej odkładać regularnie, co miesiąc, na fundusz, gdzie pieniądze także będą inwestowane i pomnażane. Tylko ja bym jeszcze dodała ubezpieczenie dla dziecka do tego.
Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Inwestycja w przyszłosc dziecka
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm