pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Jak reklamować nowo powstałą firmę?

Jak reklamować nowo powstałą firmę?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2022-02-01, 12:59    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Nie dawno założyłem nową firmę budowlaną. Na budowlance znam się bardzo dobrze, ale na reklamach i tego typu sprawach wcale. Znacie jakieś fajne strony na których można dodawać ogłoszenia za darmo? Tak, żebym mógł troszkę zareklamować moją firmę , a jednocześnie będzie mi również potrzebna firma copywriterska . Nie mówię, że to jest wymagane, ale na pewno sporo mi to pomoże.

Ostatnio zmieniony przez hapoy dnia 2022-05-24, 22:47, w całości zmieniany 2 razy
Reklamy
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2022-03-28, 20:46    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Chyba banery reklamowe Wrocław się sprawdzą https://www.vizer.pl/oferta/banery-reklamowe/ , niezależnie czy masz biznes stacjonarny czy internetowy - trafisz do klienta, który pod fajnym projektem nie przejdzie obojętny
mrowka





Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 83

Post2022-08-15, 19:11    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to myślę że wiele przydatnych informacji związanych z pozycjonowaniem strony marketingiem internetowym powiedzieć na stronie tego portalu https://bart-projekt.pl/nowa-strona-internetowa-i-seo-sprawdz-co-musisz-zrobic-najpierw/ Zerknijcie tam w wolnej chwili, a przekonacie się sami.
Skyper





Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 21

Post2023-01-18, 18:38    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Można próbować samodzielnie, natomiast ja odradzam i chciałbym żebyście sprawdzili sobie na stronie www.briefme.pl możliwe metody promocji firmy przez profesjonalną agencję marketingową. Ich duże doświadczenie to gwarancja dobrych wyników.
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 307

Post2023-09-23, 15:59    Jak reklamować nowo powstałą firmę? Odpowiedz z cytatem
Reklamowanie nowo powstałej firmy jest kluczowym krokiem w jej sukcesie. Jednym z efektywnych narzędzi, które można wykorzystać, są litery przestrzenne. Litery przestrzenne najlepiej sprawdzają się, gdy są umieszczone w miejscach, gdzie będą widoczne dla potencjalnych klientów, takich jak fasada budynku, witryna sklepu czy przestrzeń recepcji. Dodanie oświetlenia do liter przestrzennych może znacznie zwiększyć ich widoczność, zwłaszcza w nocy. Podświetlane litery przyciągają uwagę i są trudne do przeoczenia. Dużo więcej informacji można znaleźć na stronie: https://quadland.pl/litery-przestrzenne.
Strona główna forum » Marketing, reklama » Jak reklamować nowo powstałą firmę?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm