pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kredyty » Jak sprawdzić czy mam zdolność kredytowa ?

Jak sprawdzić czy mam zdolność kredytowa ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Ziomek8899





Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 117

Post2012-06-10, 20:38    Jak sprawdzić czy mam zdolność kredytowa ? Odpowiedz z cytatem
Hej,

Tak jak w temacie potrzebuje informacji na jaki kredyt moge liczyc przy moich zarobkach ?
Reklamy
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-06-10, 20:48    Jak sprawdzić czy mam zdolność kredytowa ? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej udać sie do banku, albo skorzystać z kalkulatora kredytowego http://cf.pieniadz.pl/kalkulatory/

Pozdr
Ziomek8899





Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 117

Post2012-06-18, 19:19    Jak sprawdzić czy mam zdolność kredytowa ? Odpowiedz z cytatem
dzięki Smile nie wiedziałem, ze macie tu takie fajne przeliczniki.
vicotria





Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 13

Post2013-04-01, 09:44    Jak sprawdzić czy mam zdolność kredytowa ? Odpowiedz z cytatem
W obliczeniu Twojej zdolności kredytowej pomoże CI kalkulator kredytowy.
Bardzo prosty w obsłudze i oblicza wszystko sam. Także zaoszczędzisz sobie czas i znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
Pozdrawiam
kasiasty





Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 15

Post2013-04-16, 20:05    Jak sprawdzić czy mam zdolność kredytowa ? Odpowiedz z cytatem
Tak jak ktoś tu wspomniał najlepiej udać się do oddziału i na miejscu sprawdzić to nic nie kosztuje.
Pytajofinanse





Dołączył: 06 Wrz 2013
Posty: 7

Post2013-09-06, 11:45    Jak sprawdzić czy mam zdolność kredytowa ? Odpowiedz z cytatem
Kalkulatory są dobre, ale nie zawsze wszystko uwzględniają, poza tym różne banki mogą wyliczyć zdolność kredytową trochę inaczej.
Dlatego faktycznie najlepiej udać się do banku lub skorzystać z pomocy doradcy finansowego.
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2013-09-23, 13:41    Jak sprawdzić czy mam zdolność kredytowa ? Odpowiedz z cytatem
Kalkulatory sa dobre do liczenia rat a nie do liczenia zdolnosci kredytowych.
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2013-10-07, 10:14    Jak sprawdzić czy mam zdolność kredytowa ? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej skontaktować sie z bankiem drogą internetową ... wszystko szybko Ci wylicza plus dostaniesz informacje o kosztach kredytu.
PiotrSzymański





Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 8

Post2013-10-28, 10:08    Jak sprawdzić czy mam zdolność kredytowa ? Odpowiedz z cytatem
vicotria napisał:
W obliczeniu Twojej zdolności kredytowej pomoże CI kalkulator kredytowy.
Bardzo prosty w obsłudze i oblicza wszystko sam. Także zaoszczędzisz sobie czas i znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
Pozdrawiam


Odradzam korzystania z kalkulatorów dostępnych w internecie. Nie mają one bowiem za wiele wspólnego z rzetelnym badaniem zdolności kredytowej. Poza tym portale, na których się znajdują nie posiadają aktualnych ofert kredytów bankowych (w Banku Millenium zmieniają się one codziennie!), więc korzyść marna. Lepiej skorzystać z fachowej usługi doradcy kredytowego.
Arrtur





Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 5

Post2013-10-29, 17:16    Jak sprawdzić czy mam zdolność kredytowa ? Odpowiedz z cytatem
Czasem jest tak, jak u mnie że w jednym banku miałem zdolność, w innym nie.Sam nie sprawdzałem wcześniej .
PiotrSzymański





Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 8

Post2013-10-31, 00:17    Jak sprawdzić czy mam zdolność kredytowa ? Odpowiedz z cytatem
Arrtur napisał:
Czasem jest tak, jak u mnie że w jednym banku miałem zdolność, w innym nie.Sam nie sprawdzałem wcześniej .


Właśnie dlatego warto skorzystać z bezpłatnej i fachowej pomocy doświadczonego doradcy finansowego. Oszczędza się przy tym swój cenny czas, a także zyskuje pewność, że nad całym procesem czuwa profesjonalista.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Strona główna forum » Kredyty » Jak sprawdzić czy mam zdolność kredytowa ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm