pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Jak sprawdzić historię samochodu przez internet?

Jak sprawdzić historię samochodu przez internet?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2016-04-01, 09:11    Jak sprawdzić historię samochodu przez internet? Odpowiedz z cytatem
Jak sprawdzić historię i aktualny stan używanego samochodu przez internet? - aby uniknąć kupna kradzionego lub wadliwego pojazdu lub żeby po prostu sprawdzić, czy ogłoszenie sprzedawcy jest zgodne z prawdą.
Reklamy
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2016-04-01, 14:40    Jak sprawdzić historię samochodu przez internet? Odpowiedz z cytatem
Wystarczy znać numer VIN danego samochodu, aby dość dokładnie sprawdzić je przez internet - na specjalnych stronach można uzyskać m.in. informacje o tym, czy auto nie było kradzione, dane o przeglądach i akcjach serwisowych, czy np. szczegółowe dane techniczne. Ze stron, na których można sprawdzić historię auta, mogę polecić http://www.vin-info.pl - ostatnio dzięki weryfikacji stanu przebiegu udało mi się wykryć, że upatrzony przez mnie pojazd miał wcześniej przekręcony licznik.
Strona główna forum » Motoryzacja » Jak sprawdzić historię samochodu przez internet?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm