pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Nieruchomości » Jak szybko sprzedać mieszkanie bez pośrednika ?

Jak szybko sprzedać mieszkanie bez pośrednika ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2012-12-02, 11:39    Jak szybko sprzedać mieszkanie bez pośrednika ? Odpowiedz z cytatem
Tak jak w temacie. Potrzebuje na szybko sprzedać mieszkanie bez pośrednika ? Jaki jest najskuteczniejszy sposób na sprzedaż mieszkania, gdzie najlepiej wrzucić ogłoszenie ?
Reklamy
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2012-12-04, 11:08    Jak szybko sprzedać mieszkanie bez pośrednika ? Odpowiedz z cytatem
Nie znam sie na rynku nieruchomosci, ale wydaje mi sie ze ogloszenie w internecie bedzie najlepsze i najskuteczniejsze.
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2013-01-11, 13:32    Jak szybko sprzedać mieszkanie bez pośrednika ? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi sie ze internet to podstawa. Mozesz sprobowac ogloszenia w gazeice itp. Jak zalezy Ci na szybkiej sprzedazy, to ja bym sie nie zastanawial gdzie umiescic ogloszenie tylko bym wrzucal wszedzie gdzie sie da Smile
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2013-01-14, 15:55    Jak szybko sprzedać mieszkanie bez pośrednika ? Odpowiedz z cytatem
Ludzie maja problem zeby sprzedac mieszkanie z posrednikiem a Ty tu wyskakujesz z pytaniem jak szybko sprzedac bez Smile
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2013-01-23, 13:24    Jak szybko sprzedać mieszkanie bez pośrednika ? Odpowiedz z cytatem
Moneymaker napisał:
Ludzie maja problem zeby sprzedac mieszkanie z posrednikiem a Ty tu wyskakujesz z pytaniem jak szybko sprzedac bez Smile


wiem wiem, ale liczylem ze moze ktos wpanie na jakis genialny pomysl i mi pomoze Smile
Arowan14





Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 1

Post2013-02-11, 19:20    Jak szybko sprzedać mieszkanie bez pośrednika ? Odpowiedz z cytatem
Ja proponuję zrobić panoramę mieszkania.Potencjalny kupujący może odbyć wirtualny spacer po mieszkaniu. Dziś, w dobie Internetu i powszechnego braku czasu uważam, ze to genialny pomysł. Mój znajomy ostatnio bardzo szybko dzięki ogłoszeniu z panoramą 360 stopni sprzedał swój dom. Myślę, że warto w to zainwestować, bo z pewnością się zwróci. Taka oferta będzie znacznie atrakcyjniejsza Smile
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2013-04-08, 03:16    Jak szybko sprzedać mieszkanie bez pośrednika ? Odpowiedz z cytatem
Moneymaker napisał:
Ludzie maja problem zeby sprzedac mieszkanie z posrednikiem a Ty tu wyskakujesz z pytaniem jak szybko sprzedac bez Smile


Ludzie mają problemy z zapamiętaniem pinu do własnej karty kredytowej, więc nie jest to akurat żaden argument.
Strona główna forum » Nieruchomości » Jak szybko sprzedać mieszkanie bez pośrednika ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm