pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » E-biznes » Jak zarobic na forum internetowym ?

Jak zarobic na forum internetowym ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Zibi





Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 71

Post2012-11-02, 10:10    Jak zarobic na forum internetowym ? Odpowiedz z cytatem
Siema

Tak jak w temacie. Jak zarobic na forum internetowym ? Intesresuje mnie wszystko na ten temat Smile Jakie sa najlepsze metody zarabiania, ile czasu potrzeba zeby rozkrecic forum, ile mozna zarobic ? dzieki za podpowiedzi
Reklamy
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2012-11-06, 23:06    Jak zarobic na forum internetowym ? Odpowiedz z cytatem
Zeby zarobic na forum potrzebujesz bardzo bardzo bardzo duzo ruchu na nim. Jak bedziesz mial kilka tys odwiedzin dziennie, to bedziesz wiedzial jak zarobic Smile Pozdr
Ziomek8899





Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 117

Post2012-11-11, 14:46    Jak zarobic na forum internetowym ? Odpowiedz z cytatem
Zibi napisał:
Siema

Tak jak w temacie. Jak zarobic na forum internetowym ? Intesresuje mnie wszystko na ten temat Smile Jakie sa najlepsze metody zarabiania, ile czasu potrzeba zeby rozkrecic forum, ile mozna zarobic ? dzieki za podpowiedzi


Wszystko zależy od chęci i zaangażowania ... od razu dodam że stworzenie forum od podstaw to bardzo ciężka i żmudna praca. Musiałbys wymyślić cos naprawde oryginalnego, zeby ludzie chciali wchodzic i zostawac na tym forum. Mam nadzieje ze pomoglem powodzenia
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2012-11-16, 12:27    Jak zarobic na forum internetowym ? Odpowiedz z cytatem
Rozkręcenie forum od podstaw, bez portalu graniczy z cudem. Lepiej sobie darować i zając sie czym innym.
snajper00





Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 110

Post2012-11-22, 22:00    Jak zarobic na forum internetowym ? Odpowiedz z cytatem
Byku napisał:
Rozkręcenie forum od podstaw, bez portalu graniczy z cudem. Lepiej sobie darować i zając sie czym innym.


Wszystko da sie zrobic, tylko trzeba miec dobry pomsyl i duzo checi. Gdyby wszyscy mieli takie podejscie jak Ty nic by nie powstalo.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2012-11-22, 22:11    Jak zarobic na forum internetowym ? Odpowiedz z cytatem
Nie napisałeś jakie to ma być forum. Najistotniejsza jest tematyka, będąca na czasie. Obecnie to prym wiedzie wszelkiego typu zarabianie. Mając dojście do ciekawych sprawdzonych programów ,masz szansę, na początku jednak będzie wyglądało jako autorskie. Jeżeli chodzi Ci tylko o zysk to znajdziesz go o wiele łatwiej mimo nawału wszelkiej lipy w internecie. Obecnie ciekawych ofert jest sporo.
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-11-26, 21:03    Jak zarobic na forum internetowym ? Odpowiedz z cytatem
Zgadzam sie z Amberusem Smile Napisz jakie to ma byc forum, to bedzie latwiej cos doradzic.
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2013-01-05, 16:58    Jak zarobic na forum internetowym ? Odpowiedz z cytatem
Zamiast siedziec i pisac czy mozna zarobic na forum, czy nie ... polecam po prostu spróbować jak nie wyjdzie to mowi sie trudno Smile
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2013-01-09, 10:22    Jak zarobic na forum internetowym ? Odpowiedz z cytatem
W ostateczności mogę podsunąć pomysł na lokatę 30% rocznie, połączoną z biznesem gdzie przy tej okazji zarobimy jeszcze więcej. Dodam że nie ma tu ryzyka, jest to oficjalna odpowiedż KNF. Polecam każdemu na początek.
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2013-01-14, 15:58    Jak zarobic na forum internetowym ? Odpowiedz z cytatem
Amberus napisał:
W ostateczności mogę podsunąć pomysł na lokatę 30% rocznie, połączoną z biznesem gdzie przy tej okazji zarobimy jeszcze więcej. Dodam że nie ma tu ryzyka, jest to oficjalna odpowiedż KNF. Polecam każdemu na początek.


30% w skali roku i nie ma ryzyka Smile dobre
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2013-01-17, 20:26    Jak zarobic na forum internetowym ? Odpowiedz z cytatem
Nie ma ryzyka. Jestem w firmie od 2 lat. Już dawno po Amber G. a ta firma istnieje i daje zarabiać mimo że ma wyższy %. Ciekawe - prawda?
endriustatic





Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 5

Post2014-03-04, 17:46    Jak zarobic na forum internetowym ? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że najbardziej można zarobić poprzez dodanie banerów z reklamami. Wcześniej trzeba zapisać się do jakiś programów partnerskich, które będą najbardziej korzystne i które dadzą nam linki do banerów które możemy wrzucić na stronę Wink
Webmetro





Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 1

Post2014-03-12, 13:57    Jak zarobic na forum internetowym ? Odpowiedz z cytatem
adsense, systemy wymiany linkow,..
vombat





Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 33

Post2014-03-31, 14:19    Jak zarobic na forum internetowym ? Odpowiedz z cytatem
Żeby zrobić jakieś ciekawe pieniądze to ruch musi być naprawdę spory.
Strona główna forum » E-biznes » Jak zarobic na forum internetowym ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm