pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Rekomendacje, prognozy » Jaki e-kantor polecacie?

Jaki e-kantor polecacie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
cashmaker





Dołączył: 18 Gru 2013
Posty: 2

Post2013-12-18, 12:02    Jaki e-kantor polecacie? Odpowiedz z cytatem
Od jakiegoś czasu przeglądam różne kantory online'owe. Czy korzystacie z kantorów internetowych i czy jesteście w stanie coś polecić?

Interesuje mnie kantor, który będzie tani, jego obsługa będzie prosta oraz zależy mi na szybkim transferze gotówki. Nie wspominam o podstawach takich jak bezpieczeństwo, bo jest chyba u wszystkich w standardzie...



Czekam na Wasze opinie i z góry dziękuję! Smile
Reklamy
skwarka1970





Dołączył: 18 Gru 2013
Posty: 1

Post2013-12-18, 14:03    Jaki e-kantor polecacie? Odpowiedz z cytatem
Rzeczywiście na rynku polskim jest trochę tego, ale nie wszystkie warte są polecenia. Większość z nich przedstawia podobną ofertę, ale po zagłębieniu się w szczegóły rzeczywiście można wyróżnić kilka faworytów. Napisz jakie kantory przeglądałeś to Ci powiem, czy jest OK i czy warto inwestować swój czas i pieniądze Wink.
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2013-12-27, 14:48    Jaki e-kantor polecacie? Odpowiedz z cytatem
Na forum jest juz podobny temat w dziale kursy walut itp
cashmaker





Dołączył: 18 Gru 2013
Posty: 2

Post2013-12-31, 09:14    Jaki e-kantor polecacie? Odpowiedz z cytatem
skwarka1970 napisał:
Rzeczywiście na rynku polskim jest trochę tego, ale nie wszystkie warte są polecenia. Większość z nich przedstawia podobną ofertę, ale po zagłębieniu się w szczegóły rzeczywiście można wyróżnić kilka faworytów. Napisz jakie kantory przeglądałeś to Ci powiem, czy jest OK i czy warto inwestować swój czas i pieniądze


Korzystając ostatnio z tego, że USD jest na bardzo niskim poziomie w stosunku do PLN, zakupiłem trochę dolców w kantoronline. Póki co jestem zadowolony, bo obyło się bez niespodzianek a teraz liczę tylko na to, że zielone znowu umocnią się na rynku, co bym mógł je sprzedać po dobrej cenie Cool.

Michal30 napisał:
Na forum jest juz podobny temat w dziale kursy walut itp


Rzeczywiście, widziałem, ale nie znalazłem tam konkretnych kantorów. Już sobie poradziłem. Mimo wszystko dzięki za podpowiedź Smile.

Happy New Year for Everyone! Smile
Pitfa





Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 2

Post2014-06-23, 20:39    Jaki e-kantor polecacie? Odpowiedz z cytatem
Z e-kantorów to wiem, że solidny jest Amronet. Korzystałem tylko dwa razy i było super. Niestety nie mam potrzeby korzystać częściej, ale jak tylko znowu będę musiał wymieniać kasę, to zgłoszę się właśnie do nich.
Strona główna forum » Rekomendacje, prognozy » Jaki e-kantor polecacie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm