pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kredyty » Jaki kantor internetowy do spłaty kredytu hipotecznego?

Jaki kantor internetowy do spłaty kredytu hipotecznego?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
pankran





Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 22

Post2013-09-25, 13:37    Jaki kantor internetowy do spłaty kredytu hipotecznego? Odpowiedz z cytatem
Powiedzcie mi jak wybrać kantor internetowy do spłaty hipoteki. Nie brakuje ich na rynku a nie wiem na jaki się zdecydować. Może wziąć pod uwagę ranking kantorów?
Reklamy
Skamel





Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 28

Post2013-09-25, 15:35    Jaki kantor internetowy do spłaty kredytu hipotecznego? Odpowiedz z cytatem
Masz dużo możliwości, jedni czytają opinie, inni sprawdzą rankingi a jeszcze inni korzystają z polecenia tych, którzy już korzystali. Warto też wykonać jakąś drobną wymianę na początek. Powiem Ci, że korzystałem z każdej z tych możliwości bo jestem przeczulony na tym punkcie. Na szczęście już wszystko spłaciłem i mam spokój.

Ostatnio zmieniony przez Skamel dnia 2013-09-30, 19:44, w całości zmieniany 1 raz
olaf





Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 20

Post2013-09-25, 18:06    Jaki kantor internetowy do spłaty kredytu hipotecznego? Odpowiedz z cytatem
Szukając kantoru do spłaty sprawdź też czy za wymianę nie zapłacisz prowizji, a jeśli tak to ile ona wyniesie. Niestety nie jeden taką posiada.
pankran





Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 22

Post2013-09-26, 07:11    Jaki kantor internetowy do spłaty kredytu hipotecznego? Odpowiedz z cytatem
Wiem co to za kantor i przeglądałem już jego stronę. A korzystałeś z tej całej automatycznej możliwości spłaty?
Skamel





Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 28

Post2013-09-26, 09:09    Jaki kantor internetowy do spłaty kredytu hipotecznego? Odpowiedz z cytatem
Jeśli by jej nie było nie wiem czy wziąłbym go pod uwagę. Poza tym olaf ma rację, jeśli kantor miałby jakąkolwiek prowizje to zastanowiłbym się poważnie nad jego wyborem.
Zibi





Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 71

Post2013-09-28, 13:22    Jaki kantor internetowy do spłaty kredytu hipotecznego? Odpowiedz z cytatem
Z kantorami internetowymi trzeba uwazac bo duzo ma jakies ukryte opłaty i później nawet nie wiemy a kasa nam znika.
atomek





Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 1

Post2014-03-14, 09:53    Jaki kantor internetowy do spłaty kredytu hipotecznego? Odpowiedz z cytatem
Zlecenia stałe możesz sobie ustawić w każdym kantorze, konta walutowe są teraz bezpłatne w niektórych bankach (na przykład w WBK) i wtedy już wszystko leci samo. Warto zapoznać się z regulaminem kantoru, bo niekiedy mogą wyniknąć później jakieś dziwne sytuacje ale zazwyczaj wszystko jest czarno na białym.
Strona główna forum » Kredyty » Jaki kantor internetowy do spłaty kredytu hipotecznego?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm