pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Jaki kurs warto zrobić ?

Jaki kurs warto zrobić ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-06-07, 14:44    Jaki kurs warto zrobić ? Odpowiedz z cytatem
Dobrą pracę ? Czyli jaką ? Moja znajoma mówi że ma dobra pracę. Jest informatykiem, zarabia od 11 do 16 tys zł. miesięcznie i pracuje max 4 godz. dziennie - w domu. I ja jej wierzę. To dobra praca. Ale jeśli idziesz do pracy na 8 godz. i zarabiasz 2 tysie to co to jest ? Kiedyś nazywano to niewolnictwem świadomym.
Reklamy
kristiano





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-08, 14:25    Jaki kurs warto zrobić ? Odpowiedz z cytatem
Tyle ma kasy..Nie wierzę w to niby gdzie ona pracuję ?! może ona jest bardzo dobrej klasy informatykiem programistą lub programiską..Chciałbym poznać te szczegóły bo zawsze taka kasa na koncie by mi się przydała co nowego miesiąca. Na pewno bym nie pogardził taką kwotą.
debomer





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-06-08, 19:27    Jaki kurs warto zrobić ? Odpowiedz z cytatem
Zawsze, niezależnie od ewentualnego kierunku poszukiwania pracy, warto zastanowić się nad kursami językowymi. Opanowanie jakiegoś języka obcego na przyzwoitym poziomie zawsze może się przydać, nie tylko w kontekście zawodowym, chociaż z pewnością na rynku pracy też jest w cenie.
OneDollar





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 9

Post2015-06-08, 20:07    Jaki kurs warto zrobić ? Odpowiedz z cytatem
Prawda i fakt warto zrobić jakiś kurs językowy. TO zawsze będzie w cenie i to zawsze się opłaca robić. Teraz jak się nie umie języka angielskiego to jest słabo i nawet bardzo słabo. Bez tego to już tylko można sobie podać rękę i liczyć na to, że się będzie zamiatać ulice.
olnok





Dołączył: 14 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-14, 12:05    Jaki kurs warto zrobić ? Odpowiedz z cytatem
Kurs językowy zawsze się przyda. To zależy gdzie kto chce pracować. Nie każdy ma predyspozycje do pracy w korporacji i nie każdemu da to satysfakcję. Wtedy to nawet warto kurs florysty zrobić, może otworzyć własne studio, a i pracy w takich miejscach nie brak.
septosanek





Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-17, 22:17    Jaki kurs warto zrobić ? Odpowiedz z cytatem
Może być kurs na język ale może być też kurs na jakiś zawód. Warto się zdecydować na spawacza albo nawet na tokarza. Jeśli się nic z tych rzeczy nie wybierze to będzie słabo. Angielskiego można się uczyć cały czas a tak z tych zawodów to trzeba przejść jakiś egzamin zawodowy.
Matriotu





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 3

Post2015-07-22, 08:00    Jaki kurs warto zrobić ? Odpowiedz z cytatem
Zawody, na które jest największe obecnie zapotrzebowanie to: inżynier budowlany, kierownik budów, konstruktor maszyn, ekspert do spraw reklamy i sprzedaży internetowej, moderator dyskusji internetowych, programista, pracownik działu IT, budowlaniec z zawodowym wykształceniem, kasjer, księgowa i finansista. Każdy z wymienionych zawodów jest odpowiednio dobrze płatny. Cool Więc kursy w tym temacie Very Happy
mowen





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-22, 22:17    Jaki kurs warto zrobić ? Odpowiedz z cytatem
Ja myślę, że księgowość. Często przeglądam oferty pracy i w tej kategorii jest ich naprawdę masa. Teraz można uczyć się księgowania za darmo w szkołach policealnych. Myślę, że warto, zwłaszcza jeśli zna się jakiś mniej popularny język albo niemiecki.
tomciu





Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 10:26    Jaki kurs warto zrobić ? Odpowiedz z cytatem
kurs językowy to dobra sprawa bo z językiem zawsze lepiej wygląda się na rozmowie kwalifikacyjnej również łatwiej wyjechać zagranicę. Wydaje mi się że dla facetów jest więcej kursów np w budowlance, jakiś sprzęt ciężki, obsługa obrabiarek CNC. Wyjść jest dużo tylko potrzebna kasa i obrany kierunek na coś.
Bastii





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-30, 14:56    Jaki kurs warto zrobić ? Odpowiedz z cytatem
Zawsze warto inwestować w kursy językowe. Nawet, jeśli znamy jakiś język, dobrze jest wziąć lekcje na wypadek, gdybyśmy mniej go używali. Albo po prostu wybrać sobie inny do nauki. To się bardziej przyda w naszych czasach.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-08-01, 14:15    Jaki kurs warto zrobić ? Odpowiedz z cytatem
Myślę, że wszystkie kursy, które dotyczą nowoczesnych technologii są wartościowe i po ukończeniu jakiegoś, jest spora szansa na dostanie ciekawej pracy.
zegariusz





Dołączył: 17 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-05, 18:35    Jaki kurs warto zrobić ? Odpowiedz z cytatem
Witaj jeśli chodzi o kursy to może jakiś informatyczny związany z komputerami. Jeśli jesteś mężczyzną to na pewno przyda Ci się kurs na wózki widłowe i suwnice.
NicNieWart





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-08-05, 19:59    Jaki kurs warto zrobić ? Odpowiedz z cytatem
Na pewno na wózki widłowe a jeszcze się może na pewno przydać na coś takiego jak kurs spawacza..Wystarczy przejrzeć oferty pracy za granicą - cały czas szukają na to stanowisko kogoś i cały czas właśnie szukają spawaczy. Nawet nie trzeba posiadać żadnych języków.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-01-17, 22:01    Jaki kurs warto zrobić ? Odpowiedz z cytatem
To zależy, co kogo interesuje oraz z jakim zawodem wiąże swoją przyszłość. U nas firma bardzo często organizuje szkolenia i jestem z tego bardzo zadowolona, ponieważ nie ponoszę żadnych kosztów, a podnoszę swoje kompetencje. Szkolenia typu http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/profesjonalna-obsluga-klienta-z-elementami-telemarketingu-2016-01-28-gdansk.html przydadzą się prawie w każdej branży. Sądzę, że najlepiej wziąć pod uwagę to, czym tak naprawdę chcielibyśmy się zająć, jaka praca sprawiałaby nam przyjemność, a nie to co się w danej chwili opłaca.
Emii





Dołączył: 27 Gru 2015
Posty: 12

Post2016-01-23, 12:37    Jaki kurs warto zrobić ? Odpowiedz z cytatem
Warto robić kursy i szkolenia, uczyć się języków obcych. W poprzedniej pracy pracodawca opłacał moje szkolenia w których uczestniczyłam. Część szkoleń zrobiłam sobie prywatnie, sama opłacając. Teraz mam w planach się przekwalifikować. Chciałabym poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności kończąc certyfikowany kurs na samodzielnych księgowych taki od podstaw bo nie miałam wcześniej styczności z rachunkowością. Na tej stronie dostępne są takie kursy http://www.cedoz.pl/ . Księgowe są poszukiwane na rynku pracy. W tym zawodzie mogłabym dobrze zarobić.
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Jaki kurs warto zrobić ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm