pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Jaki laptop?

Jaki laptop?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-02-06, 15:36    Jaki laptop? Odpowiedz z cytatem
Planuje kupić sobie nowy laptop, bo mój obecny jest już stary i bardzo wolno chodzi mimo wykonania formatu dysku i ponownego zainstalowania systemu operacyjnego. Laptop ma nam służyć zarówno do oglądania filmów, przeglądania Internetu jak i do grania i pracy biurowej, którą wykonuje. Budżet jakim dysponuje to maksymalnie 4 tysiące złotych i mam nadzieje, że za tą cenę uda mi się kupić porządny laptop z dużą ilością pamięci ram, dyskiem SSD, przynajmniej 2rdzeniowym procesorem o dużym taktowaniu a także dobrą kartą graficzną. Jest to zakup na lata a nie na kilka miesięcy czy rok i dlatego chciałabym, żeby decyzja o wybraniu konkretnego modelu była przemyślana. Tutaj http://www.ceneo.pl/Laptopy znalazłam bardzo dużo laptopów różnych marek w różnych cenach. Moglibyście zerknąć i napisać mi który z nich moglibyście mi polecić? Na pewno odpada laptop marki Acer, bo nie mam do nich zaufania przez to, że dwa laptopy tej firmy kilka lat temu bardzo szybko mi się zepsuły a także dlatego, że czytałam sporo negatywnych opinii na temat sprzętu tej marki.
Reklamy
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2017-03-13, 18:52    Jaki laptop? Odpowiedz z cytatem
Warto zdecydować się na MacBooka - są bardzo wydajne i niezawodne, wyróżniają się też designem i prostotą obsługi, na laptop biznesowy nadają się w sam raz. MacBooki raczej się nie psują, a jeśli, to Apple ma dobry serwis, ale jeśli komputer zepsuje się po gwarancji, to może być problem z naprawą - w razie na http://www.macforce.pl mają spore doświadczenie w serwisie produktów Apllea, powinni sobie poradzić z każdą usterką.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2017-09-28, 15:59    Jaki laptop? Odpowiedz z cytatem
Żebyśmy mogli Ci dobrze doradzić, powinieneś powiedzieć nam, do czego ten komputer będziesz wykorzystywać. Jeśli chciałbyś wykorzystywać go głównie jako narzędzie rozrywki, rozważa zakup modelu https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-asus-rog-g752-specyfikacja-techniczna-opis-serii-czy-warto/4153/ Smile.
Eric





Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 95

Post2023-05-30, 10:43    Jaki laptop? Odpowiedz z cytatem
Jestem właścicielem firmy i niedawno doznałem niefortunnego zdarzenia - mój komputer został zalany. Sytuacja ta jest dla mnie niezwykle pilna, ponieważ na tym komputerze przechowuję niezastąpione dane związane z prowadzeniem mojej działalności. Obecnie desperacko poszukuję profesjonalnego serwisu komputerowego, który nie tylko zdoła naprawić mój sprzęt, ale także pomóc w odzyskaniu utraconych danych. Spora część osób poleca skylap.pl/ Czy ktoś oddał tam komputer ? Będę wdzięczny za opinię.
Strona główna forum » Hydepark » Jaki laptop?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm