pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę?

Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2013-09-10, 15:57    Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę? Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam sie jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę ? Jaki gadżet według Was przyciągnie albo zatrzyma klienta.
Reklamy
dariusz34





Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 34

Post2013-09-13, 11:41    Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę? Odpowiedz z cytatem
Ciężko powiedzieć, to chyba wszystko zależne jest od branży i jej specyfiki. Na pewno wszystkie te gadżety muszą być odpowiednio obrandowane, aby mogły być pozytywnie kojarzone z firmą. Tutaj wchodzi kwestia odpowiedniego loga i identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Sam jak zakładałem firmę, to skorzystałem z usług agencji, aby w odpowiedni sposób stworzyli mi logo i stronę. To przyciąga uwagę i sprawia, że ludzie są zainteresowani moim usługami.
karolove





Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 44

Post2013-09-18, 08:10    Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę? Odpowiedz z cytatem
Taki gadżet jak naklejka z logo firmy do każdego zamówienia, to bardzo fajny pomysł. Wiadomo, kobiety lubią wszelkiego rodzaju gifty. Oczywiście wiele zależy od tego jakie macie logo i od tego jak ta naklejka jest zrobiona. Bardzo fajną sprawą mogą być też torebki z nadrukiem.
Lissa





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 125

Post2013-09-23, 10:59    Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę? Odpowiedz z cytatem
A co myślicie o kalendarzach ?
Kajko





Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 6
Miasto: Słupsk

Post2013-09-26, 12:17    Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej kalendarze, bryloczki, długopisy i kubki, najmniej ulotki
Zibi





Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 71

Post2013-09-28, 13:20    Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zalezy od branzy. Dla hurtowni art biurowych moze byc olowek, dlugopis, dla hurtowni elektroniczniej pen drive itd.
jusstynaa_n





Dołączył: 07 Paź 2013
Posty: 6

Post2013-10-07, 10:11    Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę? Odpowiedz z cytatem
Najlepsze będą rzeczy praktyczne typu kalendarze, smycze na klucze, kubki, długopisy, notesy z logo firmy.
angella12





Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 5

Post2013-10-22, 12:03    Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem praktyczne gadżety najlepiej się sprawdzą. J/w najlepsze będą długopisy, kalendarze, breloczki.
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2013-10-25, 07:47    Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę? Odpowiedz z cytatem
A co myślicie o cukierkach z logo firmy ? Cukierki moga byc dolaczone do towaru np.
remakes





Dołączył: 25 Paź 2013
Posty: 5

Post2013-10-25, 11:23    Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę? Odpowiedz z cytatem
Pomysł fajny, ale myślę, że ludzie będą dość sceptycznie i z ostrożnością do tego podchodzić, przynajmniej tak mi się wydaje.
Nani





Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 4

Post2013-11-06, 08:46    Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę? Odpowiedz z cytatem
Też uważam, że dostosowanie materiałów do konkretnej branży jest kluczowym elementem. Generalnie tyczy się to całej identyfikacji wizualnej firmy, aby odpowiednio móc dotrzeć do grupy potencjalnych klientów zainteresowanych Twoimi produktami/usługami. Sam jak zakładałem biznes zgłosiłem się do agencji Babilon Media, aby Ci pomogli mi zrobić tak stronę i materiały, żeby klient momentalnie orientował się, że ma do czynienia ze specjalistą danej dziedziny.
karolove





Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 44

Post2014-01-23, 14:20    Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę? Odpowiedz z cytatem
Przy wyborze drukarni internetowej do zrobienia gadżetów i materiałów promocyjnych doradzam interesowanie się detalami. Np. znajomy zapłacił, posłał pliki do druku i okazało się, że wyszło źle bo nikt nie sprawdził jakichś parametrów.
dariusz34





Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 34

Post2014-01-29, 11:13    Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę? Odpowiedz z cytatem
A ja bym zaproponował promocję kanałami trochę bardziej tradycyjnymi i jakieś plakaty wybijające się ponad to co ma konkurencja. Robiliśmy ostatnio plakaty neonowe i wyszło super, także polecam wziąć taką opcję pod uwagę.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2014-01-29, 21:14    Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę? Odpowiedz z cytatem
Otwieracze do butelek, choinki zapachowe i długopisy to podstawa.
proud





Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 8

Post2014-02-21, 14:40    Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę? Odpowiedz z cytatem
Dobrze również zadbać o to, żeby gadżety nawiązywały w jakiś sposób do branży lub wartości firmy
Strona główna forum » Marketing, reklama » Jakie gadżety najlepiej zareklamują firmę?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm