pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Konto w banku do celów firmowych

Konto w banku do celów firmowych

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
pens





Dołączył: 15 Mar 2016
Posty: 5

Post2016-12-18, 10:19    Konto w banku do celów firmowych Odpowiedz z cytatem
Witam,
proszę o radę jaki wybrać bank. Zależy mi na koncie firmowym z pełną obsługą internetową, możliwościamu robienie przelewów w kraju i za grancę z dobrym przelicznikem walutowym, posiadaniem karty do płacenia w internecie za granicą na korzystnych warunkach, no i posiadaniem karty do pobierania gotówki za granicą też na najlepszych warunkach..
Reklamy
pierr





Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 111

Post2016-12-21, 10:57    Konto w banku do celów firmowych Odpowiedz z cytatem
Przychodzi mi na myśl w zasadzie jedyne konto firmowe. Konkretnie konto firmowe w Nest banku. Możesz sobie tutaj trochę o nim poczytać:
http://konto-w-banku.pl/najtansze-konto-firmowe/

Na stronie jest opis czemu konto w nest banku jest najbardziej korzystnym ze wszystkich kont bankowych. Po pierwsze nie ma na nim praktycznie żadnych opłat.Po drugie podoba mi sie obsługa internetowa konta. Interfejs jest prosty, łatwy oraz nie ma w nim takich fajerwerkow jak to jest w przypadku mbanku.
Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Konto w banku do celów firmowych
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm