pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Kredyt na rozpoczęcie dzialanosci

Kredyt na rozpoczęcie dzialanosci

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
nowy





Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 44

Post2012-09-20, 08:46    Kredyt na rozpoczęcie dzialanosci Odpowiedz z cytatem
Zamierzam otworzyć własną działalność gospodarczą. Potrzeuję na ten cel około 30tys zł. Myślałem o kredycie, gdzie dostane najlepsze warunki ? Moze ktos bral ostatnio podobny kredyt i moze cos podpowiedzieć ?
Reklamy
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-09-25, 12:14    Kredyt na rozpoczęcie dzialanosci Odpowiedz z cytatem
A nie myslales żeby wziac pieniadze z UE albo PUP ? Po co Ci problem i kredyt na poczatku ...
nowy





Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 44

Post2012-10-01, 19:38    Kredyt na rozpoczęcie dzialanosci Odpowiedz z cytatem
Myslalem, tylko w ogole nie mam pojecia, do kogo uderzyc, gdzie zadzownic jak zaczac Sad itp. Moze cos doradzicie ? dzieki wielkie
Rolnik4





Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 149

Post2012-11-19, 14:34    Kredyt na rozpoczęcie dzialanosci Odpowiedz z cytatem
W kazdym miescie co jakis czas organizowanie sa szkolenia dotyczace pozyskiwania srodkow z UE - poszukaj na stronie urzedu miasta
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2013-01-14, 14:13    Kredyt na rozpoczęcie dzialanosci Odpowiedz z cytatem
nowy napisał:
Zamierzam otworzyć własną działalność gospodarczą. Potrzeuję na ten cel około 30tys zł. Myślałem o kredycie, gdzie dostane najlepsze warunki ? Moze ktos bral ostatnio podobny kredyt i moze cos podpowiedzieć ?


Po ci Ci kredyt przecież jest tyle możliwości na pozyskanie $$ np. dotacje unijne, dofinansowania z urzędu pracy, wsparcie anioła biznesu itp programy.
Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Kredyt na rozpoczęcie dzialanosci
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm