pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kredyty » Kredyt w euro, a upadek wspólnej waluty ?

Kredyt w euro, a upadek wspólnej waluty ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Koles34





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 128

Post2011-11-28, 11:05    Kredyt w euro, a upadek wspólnej waluty ? Odpowiedz z cytatem
Witam,

Mam pytanie co sie stanie jezeli ktos ma kredyt w euro ( powiedzmy ze splacicl juz 1/3 ) i upadnie strefa euro ? Po jakim kursie bedziemy splacac, jak to bedzie wygladac ?
Reklamy
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2011-11-28, 11:17    Kredyt w euro, a upadek wspólnej waluty ? Odpowiedz z cytatem
Nie mam pojecia co z kredytem, ale wydaje mi sie to bardzo malo prawdopodobne zeby strefa euro upadla.
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2011-12-08, 18:06    Kredyt w euro, a upadek wspólnej waluty ? Odpowiedz z cytatem
Miesiac temu tez myslalem, ze upadek strefy euro jest malo prawdopodobny, ale patrzac na obecna sytuacje gospodarek panstw UE nie byłbym taki pewien.

Co do pytania Kolesia34.

Nikt nie zna odpowidzi na Twoje pytanie, bo poprostu nie ma zadnych przepisow, wytycznych, praw dotyczacych upadku euro. UE nie brala pod uwage mozliwosc upadku strefy.
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2011-12-08, 21:12    Kredyt w euro, a upadek wspólnej waluty ? Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj czytałem ze niektóre europejskie banki centralne juz przygotowują sie do szybkiego drukowania poprzednich walut. Chyba EBC i KE powinni sie spieszyc z tymi przepisami dotyczacymi upadku euro.
Lissa





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 125

Post2011-12-08, 21:19    Kredyt w euro, a upadek wspólnej waluty ? Odpowiedz z cytatem
Bogacz0 napisał:
Dzisiaj czytałem ze niektóre europejskie banki centralne juz przygotowują sie do szybkiego drukowania poprzednich walut. Chyba EBC i KE powinni sie spieszyc z tymi przepisami dotyczacymi upadku euro.


To tylko prasowe ploteczki z ktorych nic nie wynika. Wiadomo ze trzeba sie liczyc z rozpadem wspolnej waluty jak i UE, ale bez przesady.
Rolnik4





Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 149

Post2011-12-23, 19:38    Kredyt w euro, a upadek wspólnej waluty ? Odpowiedz z cytatem
LuckyGuy napisał:
Nie mam pojecia co z kredytem, ale wydaje mi sie to bardzo malo prawdopodobne zeby strefa euro upadla.


wedlug mnie to kwestia roku i kraje UE powrócą do swoich walut.
Strona główna forum » Kredyty » Kredyt w euro, a upadek wspólnej waluty ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm