pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Gospodarka » Kryzys w Holandii dopiero się zaczyna?

Kryzys w Holandii dopiero się zaczyna?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl





Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16776945

Post2013-12-23, 17:43    Kryzys w Holandii dopiero się zaczyna? Odpowiedz z cytatem
Reklamy
Daniel
Gość







Post2013-12-23, 17:43    Kryzys w Holandii dopiero się zaczyna? Odpowiedz z cytatem
Bylem prawie rok w holandii nigdy nie widzialem zeby ktos tam budowal dom a sklep poza miastem to cud jeden na 20km po siedmiu miesiacach jak wrocilem do kraju to myslalem ze to ameryka wole tu pracowac i nie mowcie ze nie ma pracy nie oklamujcie sie bo ja sie oklamywalem i zle na tym wyszlem
rafał
Gość







Post2014-01-14, 17:17    Kryzys w Holandii dopiero się zaczyna? Odpowiedz z cytatem
potwierdzam,wole pracowac w polsce a jak ktos woli pic piwo pod sklepem to niech jedzie zbierac truskawki w angli z rumunami i bulgarami i niech tam zostanie
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2014-01-21, 13:17    Kryzys w Holandii dopiero się zaczyna? Odpowiedz z cytatem
Ciekawe rzeczy piszecie Smile Zastanawia mnie jedna czemu pracujac na zmywaku w UK mozna godnie zyc a u nas w takiej samej pracy klepałbyś biedę.
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2014-01-24, 08:55    Kryzys w Holandii dopiero się zaczyna? Odpowiedz z cytatem
Daniel napisał:
Bylem prawie rok w holandii nigdy nie widzialem zeby ktos tam budowal dom a sklep poza miastem to cud jeden na 20km po siedmiu miesiacach jak wrocilem do kraju to myslalem ze to ameryka wole tu pracowac i nie mowcie ze nie ma pracy nie oklamujcie sie bo ja sie oklamywalem i zle na tym wyszlem



Zalezy o jakiej pracy mowisz, bo nie wszystkich interesuje kasa w tesco.
Rambo
Gość







Post2014-01-30, 19:11    Kryzys w Holandii dopiero się zaczyna? Odpowiedz z cytatem
Robert przepraszam ale jako pomywacz naczyń tracisz godność no chyba że to szczyt twoich pragnień umyć talerz .Cudownie ,a misiek123 bo przepraszam że zapytam jakbyś był za granicą to co byś jadł bez możliwości zakupów ?widziałem takich jak ty w angli podkradających innym jedzenie z lodówki bo bez sklepu kolego ani rusz i zacytuje rafała na koniec "że tacy jak wy to tylko truskawki z rumunami i bułgarami zbierają" wiec jak nie podoba ci się mój kraj to pa pa i nigdy nie wracajcie
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2014-02-04, 17:51    Kryzys w Holandii dopiero się zaczyna? Odpowiedz z cytatem
Nam uciekają za granicę specjaliści, którzy dostaną zatrudnienie w fachu, jednakże o wiele większą gratyfikację. I to jest problem.
Strona główna forum » Gospodarka » Kryzys w Holandii dopiero się zaczyna?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm