pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Księgowa dla przedsiębiorstwa

Księgowa dla przedsiębiorstwa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
maro88





Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 11

Post2016-05-10, 08:53    Księgowa dla przedsiębiorstwa Odpowiedz z cytatem
Dzień dobry,

Mam mały biznes ale stosunkowo szybko się rozwija i zaczynam nie radzić sobie ze sprawami typowo finansowymi, księgowymi. Rozglądam się ostatnio za firmą, która wykonuje usługi księgowe dla przedsiębiorców - znalazłem coś takiego: http://www.alfasystem.legnica.pl - czy może ktoś z Was kiedyś korzystał z tej firmy i może mi coś o niej dobrego powiedzieć?
Reklamy
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-07-20, 14:17    Księgowa dla przedsiębiorstwa Odpowiedz z cytatem
O tej firmie niestety nie słyszałem, dlatego w tej kwesti nie za bardzo Ci pomogę, ale za to mogę Ci polecić usługi księgowe które oferuje firma https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/accounting/ Sprawowanie kontroli nad realizacją obowiązków księgowych, zarówno w kraju, jak i za granicą, wymaga korzystania z usług doświadczonych księgowych. Ich lokalne zespoły księgowych działające w poszczególnych krajach mają na celu zapewnienie spójności ksiąg Twojej firmy z wymogami lokalnych przepisów prawnych i najlepszych praktyk. Decydując się na usługi księgowe TMF Group, zatrudniającej ponad 6.500 specjalistów w ponad 80 krajach, klienci zyskują sprawdzone rozwiązania poparte wieloletnim doświadczeniem. Zapewniane doświadczenie i wiedza wspierane przez rozwiązania technologiczne czynią z tej firmy pożądanego dostawcę usług księgowych zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Ich znakiem rozpoznawczym jest dostarczanie rozwiązań skrojonych na miarę i dostosowanych do określonej lokalizacji.
Strona główna forum » Hydepark » Księgowa dla przedsiębiorstwa
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm