pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » kwiaty

kwiaty

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-09-29, 16:44    kwiaty Odpowiedz z cytatem
Czy myślicie, że można zarobić na narcyzach? Mam niewielką działkę, którą bym przeznaczyła pod tego typu biznes. Na http://florexpol.eu/314-narcyzy znalazłam cebulki kilku odmian narcyzów i mam trochę gotówki. Chęci do pracy i pierwsze zamówienia także. Co jeszcze warto wiedzieć przed rozpoczęciem takiej działalności?
Reklamy
Manor





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 36

Post2015-09-30, 13:04    kwiaty Odpowiedz z cytatem
Żeby to się opłacało, to musiałabyś tego nasadzić naprawdę dużo.
ameba





Dołączył: 12 Paź 2015
Posty: 8

Post2015-10-12, 13:12    kwiaty Odpowiedz z cytatem
Może najpierw dowiedz się czy jest popyt na to w Twojej okolicy, jakieś kwiaciarnie, hurtownie, giełdy kwiatowe, bez sensu, żeby to wozić też po całym kraju. No i sprawdź czy nikt przed Tobą w okolicy już tego nie robi
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-11-01, 18:35    kwiaty Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, najpierw sprawdź, czy są na to odbiorcy.
DwieDyszki





Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 9

Post2015-11-09, 12:46    kwiaty Odpowiedz z cytatem
Dokładnie – najlepiej radziłbym rozeznać się nie tylko po okolicy, ale także zapytać w hurtowniach, czy mają duży zbyt na tego rodzaju kwiaty... Każdy pomysł jest dobry, tylko trzeba sprawdzić najpierw rynek:-) U nas przykładowo kwiaciarni jest około 50, serio, i każda się jakoś utrzymuje, co dla mnie jest prawdziwym fenomenem... Ale, jak widać, jest to dochodowy i łatwy interes, skoro jest ich aż tyle i powstają ciągle nowe... Poza tym sprzedaż można rozszerzyć na sklep internetowy lub pocztę kwiatową, tutaj także trzeba zrobić rozeznanie:-)
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-12-01, 17:16    kwiaty Odpowiedz z cytatem
Czy temat nadal aktualny?
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » kwiaty
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm