pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Szukam pracowników - ogłoszenia » Language Quality Checker - temporary job (1-2 months)

Language Quality Checker - temporary job (1-2 months)

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Liox
Gość

Post2010-01-28, 12:43    Language Quality Checker - temporary job (1-2 months) Odpowiedz z cytatem
Firma Lionbridge jest jednym z największych na świecie dostawców usług
językowych, usług związanych z treścią oraz usług outsourcingu.
Oferujemy nowoczesne rozwiązania z zakresu testowania, oprogramowania,
tłumaczeń, lokalizacji. Dostosowujemy produkty do wymagań i potrzeb
danego rynku pod względem językowym, prawnym, kulturowym
i cywilizacyjnym. Ponadto tworzymy i prowadzimy specjalistyczne centra
obsługi klientów.

Obecnie poszukiwany:

Language Quality Checker

Wymagania:
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki:
filologia angielska, filologia polska)
* praktyczna znajomość pakietu MS Office
* dobra organizacja pracy, skrupulatność, spostrzegawczość

Zakres obowiązków:
* odpowiedzialność za terminowość zadań wykonywanych przez tłumaczy
* zarządzanie dużą ilością plików
* sporządzanie i sprawdzanie raportów dotyczących
tłumaczeń
* komunikacja z tłumaczami na całym świecie
Oferujemy:
* dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych
* pracę w kreatywnym zespole i miłej atmosferze
* współpracę w oparciu o umowę zlecenie

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o jak najszybsze
przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail:

praca@lionbridge.com

Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych przez Lionbridge Poland Sp. z
o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i
selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997
(Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póź. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lionbridge Poland sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 183
02-231 Warszawa
www.lionbridge.com
Reklamy
Strona główna forum » Szukam pracowników - ogłoszenia » Language Quality Checker - temporary job (1-2 months)
Skocz do:

Recepcja
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm