pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Laptop firmowy

Laptop firmowy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
na_bogato





Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 16
Miasto: Lublin

Post2014-10-07, 07:52    Laptop firmowy Odpowiedz z cytatem
Jak bateria ma trochę pociągnąć to też polecam Sony Vaio - sama używam, ale od czasu mojego zakupu pewnie pojawiły się na rynku laptopy o zbliżonych parametrach, za które można jednak zapłacić mniej
Reklamy
posiek





Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-15, 18:27    Laptop firmowy Odpowiedz z cytatem
Na rynku jest wiele sprawdzonych firm zajmujących się laptopami. To co mogę Ci polecić to markę DELL i HP. Moja propozycja jest taka aby uadac się do sklepu po radę do profesjonalnego sprzedawcy.
Renia36





Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-09, 11:24    Laptop firmowy Odpowiedz z cytatem
Miałam kiedyś laptopa firmy hp i szczerze mówiąc nie poleciłabym go nikomu... Po roku czasu, pomimo regularnego czyszczenia i defragmentowania komputer padł na amen, a jego naprawa kosztowała więcej, niż laptop był warty... Obecnie pracuję na komputerach firmy lenovo i jestem bardzo zadowolona Wink
Manymany





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-12, 10:15    Laptop firmowy Odpowiedz z cytatem
Podstawowe pytanie. Do czego ma być ten laptop wykorzystywany i co będziecie na nim robić? Drugie. Czy koniecznie musi być nowy. Na allergo można kupić używane laptopy. Jest to sprzęt starszy, używany ale odnowiony. Do codziennych zastosowań w zupełności wystarczy, chyba że potrzebny będzie do bardziej skomplikowanych celów
eurak





Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-12, 18:35    Laptop firmowy Odpowiedz z cytatem
Generalnie myślę, że jeśli chodzi o laptopa firmowego to fajnie było by się spotkać z kimś kto pomógł by Ci wybrać odpowiedniego. Odpowiednią firmę i parametry.
krajna15





Dołączył: 14 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-14, 15:03    Laptop firmowy Odpowiedz z cytatem
Mój laptop firmowy jest marki Dell i moim zdaniem nie ma lepszych komputerów! Wszystko śmiga jak należy, nic się nie tnie, wczytuje elegancko i jest naprawdę szybki Smile Polecam bardzo do pracy z grafiką i różnego rodzaju bazami danych Wink Wiadomo, że te komputery są dosyć drogie, ale cenę rekompensuje jakość Smile
bażej776





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-14, 19:44    Laptop firmowy Odpowiedz z cytatem
A więc takim złotym środkiem pomiędzy jakością wykonania, a wydajnością będzie w tej cenie solidnie wykonany Dell Inspiron z i7 ulv i HD8850 - laptop posiada bardzo dobrą baterię (przebiegi nawet po 7h+(!)), matowa matryca, rozdzielczość full hd, i7 niskonapięciowa = i5 normalna. Do laptopa dostajesz gwarancję "next business day" - bardzo fajna sprawa.
Matykiuta





Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-15, 14:27    Laptop firmowy Odpowiedz z cytatem
Ostatnio właściwie laptopy dell bardzo się rozwinęły więc warto zakupić taki laptop. Ostatnio właśnie chciałem żeby mi kupiono taki laptop ale zakupili mi jednak laptop z firmy HP powiem szczerze bardzo dobrze wykonany laptop nie moge na niego narzekać.
mykium





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-06, 21:58    Laptop firmowy Odpowiedz z cytatem
Ja niestety nie mogę mieć swojego laptopa firmowego ;/ trochę to jest lipa i trochę z tym mam na pewno pecha. Kolega z tego samego działu IT, normalnie otrzymał laptopa firmowego i może z niego korzystać nie tylko w pracy ale może również z niego korzystać w domu ;[
bujil





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-10, 17:26    Laptop firmowy Odpowiedz z cytatem
Dostałem miesiąc temu właśnie laptopa z DELL powiem wam jestem w szoku że to taka maszyna dyski kpłyta głowna konkretnie wykonane szybko dizałają że projekty teraz moge znacznie lepiej wykonywać no ogólnie jestem zaskoczony bo to praktycznie firma mało mi znana.
bokce





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-23, 11:34    Laptop firmowy Odpowiedz z cytatem
A kiedyś tak z około 5 lat temu firmy tylko dawały jako laptopty służbowe o ile sobie dobrze przypominam coś takiego jak - Asusy. Widać to znak, że te laptopy mogą długo służyć i widać, że te laptopy na pewno każdemu mogą bardzo długo działać bardzo sprawnie.
srejmaniak





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-24, 19:03    Laptop firmowy Odpowiedz z cytatem
Ze swojej strony polecam serdecznie laptopy firmy Dell Smile Są naprawdę niezastąpione!! Pracuję na laptopie tej firmy już około 4 lat i jest naprawdę bez zarzutu. Doskonała grafika! Jest naprawdę szybki i pojemny, nic się nie wiesza i działa super. W domu natomiast mam laptopa firmy Lenovo i również jestem bardzo zadowolony Wink
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 146

Post2015-11-26, 18:51    Laptop firmowy Odpowiedz z cytatem
Do firmy spokojnie wystarczy jakiś za niecałe 2 tys. zł. Nie ma sensu kupować laptopa z mocniejszym układem graficznym, bo one są do gier. Tutaj można sprawdzić co klienci chętnie kupowali w morele z laptopów http://www.morele.net/wiadomosc/ranking-top-10-laptopow-najlepsze-laptopy/1164/
Strona główna forum » Hydepark » Laptop firmowy
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm